• ZESTAW BEZPRZEWODOWY NATEC OCTOPUS 2 US KLAWIATURA + MYSZ BLUETOOTH + USB 2.4GHZ

Symbol: Z32865
144.88
144.88
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969437867

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Poznaj Natec Octopus 2

Większy komfort oraz wydajność? Osiągniesz to z Natec Octopus 2 – bezprzewodowym zestawem składającym się z myszy i klawiatury, który stworzyliśmy z myślą o wymagających użytkownikach. Połącz zestaw z najnowocześniejszymi, jak i starszymi urządzeniami dzięki potrójnemu trybowi komunikacji i ciesz się obsługą kilku sprzętów jednocześnie. Duża ilość funkcji dodatkowych oraz współpraca z dowolnym systemem zapewnią swobodę, która znacząco usprawni Twoją codzienną pracę.

image
Cechy główne
image
Obsługuj nawet 3 urządzenia

Pracujesz na kilku urządzeniach i chcesz obsługiwać je jedną klawiaturą i myszką, bez konieczności ponownego parowania bądź przepinania radioodbiornika? Z Natec Octopus 2 to możliwe. Wykorzystaj połączenie BT 5.0, dzięki któremu podłączysz dwa urządzenia. Trzecie obsłużysz przy pomocy nadajnika 2.4 GHz. Do przełączania się między nimi posłuży Ci niewielki przycisk umieszczony na spodzie myszy. W przypadku klawiatury wystarczy, że skorzystasz z klawiszy umieszczonych nad blokiem numerycznym.

image
Optyczny sensor z trzema poziomami DPI

Poczuj precyzję z optycznym sensorem o maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Wolisz wolniejszy ruch kursora, aby zachować większą dokładność? Wybieraj z trzech poziomów DPI (800, 1200, 1600) i dopasuj urządzenie do swoich preferencji. Czułość zmienisz w zaledwie kilka sekund, stosując prostą kombinację przycisków.

image
Cicho, jak nigdy dotąd

Zapomnij o hałasie. Z myszką z zestawu Octopus 2 możesz pracować nawet w warunkach wymagających pełnej ciszy. Wszystko dzięki dwóm ultracichym przełącznikom ukrytym pod przyciskami głównymi. Nie musisz też martwić się o głośność klawiszy klawiatury. Membranowa konstrukcja i niskoprofilowe klawisze to pewność spokojnej i wygodnej pracy w wymagających warunkach.

Cechy dodatkowe
image
W trosce o komfort

Nie pozwól, aby ból nadgarstka obniżył Twoją wydajność. Oba urządzenia zaprojektowaliśmy tak, aby wspierały nie tylko naturalne ułożenie dłoni, ale też kciuka, który w myszy wygodnie oprzesz na zintegrowanej podpórce. Pomoże w tym również niski profil klawiatury i ergonomiczne wgłębienia klawiszy. Dzięki temu Twoje dłonie oraz palce pozostaną rozluźnione. Nie narazisz ich też na urazy nawet w trakcie długotrwałego użytkowania.

image
Inteligentne zarządzanie energią

Natec Octopus 2 z łatwością zasilisz standardowymi, dołączonymi do zestawu bateriami. Co więcej, oba urządzenia wyposażono w system inteligentnego zarządzania energią. Dzięki niemu w automatyczny sposób przejdą one w stan uśpienia, jeśli nie użyjesz ich przez dłuższy czas. Zyskasz tym samym jeszcze dłuższy czas pracy na baterii. Bez trudu możesz też ręcznie wyłączyć klawiaturę i mysz odpowiednim przełącznikiem.

image