• ZESTAW DO CZYSZCZENIA NATEC RACCOON OFFICE CLEANING KIT 140 ML+ŚCIERECZKA

Symbol: Z31384
18.68
18.68
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969431643

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

image
Utrzymanie czystości łatwe, jak nigdy wcześniej!

Natec Raccoon Office Kit to zestaw, który pomoże utrzymać stanowisko biurowe w czystości, zarówno w domu jak i w pracy. Praktyczna butelka z wygodnym atomizerem w połączeniu z delikatną ściereczką z mikrofibry pozwoli na precyzyjne i szybkie czyszczenie powierzchni bez ryzyka powstania zarysowań.

image
Cechy
image
Efektywne czyszczenie

Specjalna formuła płynu czyszczącego pozwoli w krótkim czasie pozbyć się brudu, kurzu i tłustych odcisków palców z powierzchni nie tylko z ekranów i wyświetlaczy, ale również obudów i peryferii komputerowych. Co więcej, działanie antystatyczne zapobiega gromadzeniu się kurzu, co zapewni czystość na długi czas.

image
Bezpieczny skład

Płyn czyszczący jest wolny od alkoholu i amoniaku przez co jest też niezwykle bezpieczny dla otoczenia, a przy tym delikatny dla czyszczonej powierzchni. Dodatkowo, niedrażniąca i bezzapachowa formuła sprawia, że użytkowanie jest niezwykle łatwe i przyjemnie.

image
KOMPLETNY ZESTAW

W zestawie znajdziesz praktyczną butelkę z wygodnym atomizerem oraz miękką ściereczkę wielokrotnego użytku, która nie zarysuje, ani nie uszkodzi czyszczonej powierzchni.  Kompaktowe wymiary zestawu pozwolą wygodnie schować go do torby i mieć zawsze tam, gdzie chcesz pozbyć się brudu.

image