• FOTEL ERGONOMICZNY GENESIS ASTAT 200 G2 CZARNY

Symbol: Z32455
862.92
862.92
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969435320

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Kochasz wielogodzinny relaks przy komputerze, jednak w trakcie zawsze doskwiera Ci ból pleców bądź odcinka szyjnego? Często spowodowane jest to brakiem regulacji oraz wyprofilowaniem fotela, które nijak ma się do poprawnej postawy przed komputerem. Mając na uwadze komfort, zdrowie i oczekiwania graczy na całym świecie, ulepszyliśmy Genesis Astat 200 po to, aby spełniał wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeszcze mocniejszy materiał i lepsza regulacja ruchomych elementów. To właśnie Genesis Astat 200 G2.

image
image

INNOWACYJNA, 8-ŻEBROWA KONSTRUKCJA

Odpowiednie wyprofilowanie fotela to najważniejszy aspekt, który bezpośrednio wpływa na Twoje zdrowie. Tak, jak Twój kręgosłup jest oparciem dla całego ciała, tak fotel Astat 200 G2 stanowi zewnętrzne wspomaganie, odciążając Twoje plecy w każdym z odcinków. Jest to możliwe dzięki 8-żebrowej konstrukcji ExoBase™, będącej wiernym odzwierciedleniem tego, jak powinien być ułożony Twój kręgosłup w części lędźwiowej. Element ten możesz regulować w aż 3 pozycjach. Unikniesz tym samym bólu pleców w najbardziej narażonym na to odcinku. Możesz mieć pewność, że brak bólu pozytywnie wpłynie na Twoją koncentrację, to z kolei - na wyniki osiągane w grze.

image

ZADBAJ O SWOJĄ SZYJĘ

Czy wiesz, że wiele urazów kręgosłupa związanych jest właśnie z odcinkiem szyjnym? Zagłówek fotela Astat 200 G2 pozwoli Ci ustawić kąt nachylenia oraz wysokość tak, aby na zawsze pozbyć się promieniującego bólu, który mógłby Ci przeszkodzić.

image

UŁÓŻ RĘCE TAK, JAK CHCESZ

Nie zapomnieliśmy też o podłokietnikach 3D. Bez trudu wyregulujesz ich wysokość, wysunięcie a nawet kierunek ułożenia. Zapomnij o ich samoczynnym przesuwaniu się. Podłokietniki usztywniliśmy tak, aby pełna kontrola nad ich pozycją zależała tylko od Ciebie. Wygodę zapewni Ci również ich miękkie wykończenie.

image

REGULUJ, CO TYLKO ZECHCESZ

Dolegliwości bólowe towarzyszące graczom wynikają przede wszystkim z uniwersalnego charakteru foteli. Doskonale wiemy, że każdy z nas jest inny, a kluczem do sukcesu jest fotel, którego elementy można dopasować do indywidualnych potrzeb gracza. Tak powstał Astat 200 G2, który za sprawą regulowanych elementów dostosujesz do swojej pozycji przed komputerem, ale przede wszystkim - własnej postury. Odchylaj, opuszczaj i stwórz swoje indywidualne, niepowtarzalne ustawienie. Spraw, aby rozgrywka stała się prawdziwym relaksem.

image

POCZUJ KOMFORT BEZ WZGLĘDU NA TEMPERATURĘ

Masz dość skórzanych wykończeń i poszukujesz fotela, który zapewni Ci pełną wentylację? Zarówno oparcie, jak i zagłówek fotela wykonano z siatkowego, przewiewnego materiału PureFlow™. Jest on nie tylko łatwy w czyszczeniu, ale też wytrzymały i bardzo sprężysty. Siatkowym materiałem zostało pokryte również siedzisko wykonane z wygodnej, odpornej na odkształcenia pianki. Zapomnij o zbyt wysokiej temperaturze i skup się na tym, co naprawdę istotne.

image

JESZCZE WYTRZYMALSZY

Jeśli szukasz fotela na lata, Genesis Astat 200 G2 idealnie sprawdzi się w tej roli. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników, wzmocniliśmy kluczowe elementy konstrukcji, aby była ona jeszcze wytrzymalsza i dostarczała większego komfortu w trakcie wielogodzinnych sesji. Nie mogło zabraknąć też dobrze znanej, 5-ramiennej, nylonowej podstawy.

DESIGN, KTÓRY SPRAWDZI SIĘ WSZĘDZIE

Chcesz dopasować fotel Genesis Astat 200 G2 do swojego stanowiska? Bez względu na to, czy postawisz go w biurze, czy w pokoju, wszędzie  będzie wyglądał zjawiskowo. Ciemna kolorystyka oraz subtelne wstawki w postaci logotypów marki Genesis sprawią, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

 

 

image

POZNAJ WYMIARY GENESIS ASTAT 200 G2

image
image