• FOTEL ERGONOMICZNY GENESIS ASTAT 700 G2 CZERWONY

Symbol: Z32457
1078.93
1078.93
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969435337

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Kochasz wielogodzinne rozgrywki, jednak w ich trakcie zawsze doskwiera Ci ból pleców bądź odcinka szyjnego? Często spowodowane jest to brakiem regulacji oraz wyprofilowaniem siedziska, które nijak ma się do poprawnej postawy przed komputerem. Mając na uwadze komfort, zdrowie i oczekiwania graczy na całym świecie, ulepszyliśmy Genesis Astat 700 po to, aby spełniał wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeszcze mocniejszy materiał i lepsza regulacja ruchomych elementów. To właśnie Genesis Astat 700 G2.

image
image

INNOWACYJNA, 8-ŻEBROWA KONSTRUKCJA

Odpowiednie wyprofilowanie fotela to najważniejszy aspekt, który bezpośrednio wpływa na Twoje zdrowie. Tak jak Twój kręgosłup jest oparciem dla całego ciała, tak fotel Astat 700 G2 stanowi zewnętrzne wspomaganie, odciążając Twoje plecy w każdym z odcinków. Jest to możliwe dzięki 8-żebrowej konstrukcji ExoBase™, będącej wiernym odzwierciedleniem tego, jak powinien być ułożony Twój kręgosłup w części lędźwiowej. Element ten możesz regulować w aż 3 pozycjach. Unikniesz tym samym bólu pleców w najbardziej narażonym na to odcinku. Możesz mieć pewność, że brak bólu pozytywnie wpłynie na Twoją koncentrację, to z kolei - na wyniki osiągane w grze.

image

GŁĘBOKOŚĆ SIEDZISKA PRZESTAJE BYĆ PROBLEMEM

Mówiąc o pełnej regulacji nie zapomnieliśmy również o siedzisku. Niewiele foteli może pochwalić się regulacją jego głębokości. To funkcja przydatna zarówno dla niskich, jak i wysokich osób, ponieważ bezpośrednio wpływa ona na komfort oparcia i rozluźnienie mięśni.

image

DOSTOSUJ KĄT UŁOŻENIA OPARCIA

Chcesz zrelaksować się po długiej rozgrywce? Z Astat 700 G2 zrobisz to w zaledwie kilka sekund. Zmień kąt nachylenia oparcia i zablokuje je w wybranej przez siebie pozycji. To naprawdę proste.

image

ZADBAJ O SWOJĄ SZYJĘ

Czy wiesz, że wiele urazów kręgosłupa związanych jest właśnie z odcinkiem szyjnym? Większość dolegliwości bólowych spowodowanych jest jego długotrwałym zgięciem i nieprawidłowym pochyleniem. Zagłówek fotela Astat 700 G2 umożliwi Ci ustawić kąt nachylenia oraz wysokość tak, aby na zawsze pozbyć się promieniującego bólu, który mógłby Ci przeszkodzić.

image

UŁÓŻ RĘCE TAK, JAK CHCESZ

Nie zapomnieliśmy też o podłokietnikach 3D. Bez trudu wyregulujesz ich wysokość, wysunięcie a nawet kierunek ułożenia. Zapomnij o ich samoczynnym przesuwaniu się. Podłokietniki usztywniliśmy tak, aby pełna kontrola nad ich pozycją zależała tylko od Ciebie. Wygodę zapewni Ci również ich miękkie wykończenie.

image

REGULUJ, CO TYLKO ZECHCESZ

Dolegliwości bólowe towarzyszące graczom wynikają przede wszystkim z uniwersalnego charakteru foteli. Doskonale wiemy, że każdy z nas jest inny, a kluczem do sukcesu jest fotel, którego elementy można dopasować do indywidualnych potrzeb gracza. Tak powstał Astat 700 G2, który za sprawą regulowanych elementów dostosujesz do swojej pozycji przed komputerem, ale przede wszystkim - własnej postury. Odchylaj, opuszczaj, reguluj głębokość i stwórz swoje indywidualne, niepowtarzalne ustawienie. Spraw, aby rozgrywka stała się prawdziwym relaksem.

image

POCZUJ KOMFORT BEZ WZGLĘDU NA TEMPERATURĘ

Masz dość skórzanych wykończeń i poszukujesz fotela, który zapewni Ci pełną wentylację? Oparcie, jak i zagłówek fotela wykonano z siatkowanego, przewiewnego materiału PureFlowPLUS™. Jest on nie tylko łatwy w czyszczeniu, ale na tyle wytrzymały i sprężysty, że stworzono z niego także całe siedzisko. Nie znajdziesz tu pianki, która z czasem może odgniatać się i wpływać na Twoją posturę. Zapomnij o zbyt wysokiej temperaturze i skup się na tym, co naprawdę istotne.

image

JESZCZE WYTRZYMALSZY

Jeśli szukasz fotela na lata, Genesis Astat 700 G2 idealnie sprawdzi się w tej roli. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników, wzmocniliśmy kluczowe elementy konstrukcji, aby była ona jeszcze wytrzymalsza i dostarczała większego komfortu w trakcie wielogodzinnych sesji. Nie mogło zabraknąć też dobrze znanej, 5-ramiennej, w pełni aluminiowej podstawy o unikalnym designie. 

image

PŁYNNIE I GŁADKO

Przesuń fotel Astat 700 G2 z miejsca na miejsce dzięki 60-milimetrowym kółkom CareGlide™ pokrytym warstwą zapobiegającą rysowaniu podłoża i zapewniającą płynny ruch na każdej powierzchni.

DESIGN, KTÓRY POKOCHA KAŻDY GRACZ

Chcesz dopasować fotel Genesis Astat 700 G2 do swojego stanowiska? Jego charakterystyczna, gamingowa stylistyka sprawi, że z łatwością wkomponuje się on wszędzie tam, gdzie zechcesz. Co więcej, Genesis Astat 700 G2 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Wybierz swoją ulubioną i stwórz miejsce z unikalnym klimatem.

 

image

POZNAJ WYMIARY GENESIS ASTAT 700 G2

image
image