• GAMEPAD GENESIS MANGAN 300 PRZEWODOWY DO PC/SWITCH/MOBILE BIAŁY

Symbol: Z33598
116.63
116.63
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969443776

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Graj precyzyjnie i w dobrym stylu

Poznaj Mangan 300 i wybierz profesjonalną oraz stylową rozgrywkę. To przewodowy kontroler, przy projektowaniu którego nacisk położony został na precyzję działania oraz dopasowanie wyglądu pada do indywidualnych gustów. Dzięki tym rozwiązaniom znacznie łatwiej sięgniesz po kolejne zwycięstwa i wyróżnisz się na tle innych graczy.

image
image

Perfekcyjne joysticki

Perfekcyjne odwzorowanie ruchu joysticków gwarantuje, że podczas rozgrywki wykorzystasz w pełni własne umiejętności. Nie ograniczy ich uproszczone sterowanie charakterystyczne dla konkurencyjnych kontrolerów – w Mangan 300 wychylając gałkę w wybranym przez siebie kierunku wykonasz płynny i precyzyjny ruch.

Dostosuj pracę do własnych potrzeb

Pracę Mangan 300 możesz dopasować do indywidualnych potrzeb. Wolisz, gdy kontroler ani drgnie podczas rozgrywki, a może potrzebujesz wybrać jeden z trzech dostępnych trybów siły wibracji pada? Poza tym zmienisz też czułość joysticka, co pozwoli dopasować np. szybkość ruchu kamery do własnych preferencji, nawet jeżeli gra tego nie umożliwia. Graj na własnych zasadach i bez oglądania się na kompromisy.

image

Precyzyjne triggery

Mangan 300 to także precyzyjne triggery. Od siły, z jaką wciśniesz spusty, zależeć może np. prędkość kierowanych w grze pojazdów, dzięki czemu zabawa jest jeszcze bardziej responsywna. Twoje zwycięstwa są na wyciągnięcie ręki, ale zależą od błyskawicznie podjętych decyzji i… zręcznych palców.

Przewodowa komunikacja

Na swobodne korzystanie z kontrolera Mangan 300 pozwala odłączany przewód ze złączem USB Typ-C o długości 2 metrów. Umożliwi on komfortowe granie nawet w pewnej odległości od ekranu monitora lub telewizora. Graj wygodnie i tak, jak chcesz.

image

Wymienny panel przedni

Przełam rutynę tradycyjnych kontrolerów. Wykorzystaj zmienny panel przedni, aby dopasować wygląd Mangana 300 do swojego stylu. W dowolnym momencie zmień kolorową nakładkę podstawową (dostępną w czarnym, czerwonym lub białym kolorze) na jej alternatywną wersję, którą znajdziesz w pudełku.

Rozgrywka taka, jak lubisz

To uniwersalny kontroler, umożliwiający wygodną grę na komputerze, konsoli Nintendo Switch® oraz urządzeniach mobilnych z Android na pokładzie. Wybierz ulubioną platformę i skorzystaj z wygody, którą oferuje Mangan 300.

image

Bezpieczne etui

Specjalne etui pozwoli Ci bezpiecznie przechować sprzęt w momencie, gdy nie korzystasz z kontrolera. Sprawdzi się również podczas transportu – Mangan 300 pozwoli więc na wygodne granie nie tylko w domu, ale i poza nim.

Jakość wykonania

Pad jest wygodny i posłuży Ci przez długi czas. To zasługa podświetlonych przycisków, do których wykonania posłużono się technologią Double Injection. Dzięki temu ich nadruki nie ulegną przetarciom nawet po latach użytkowania. Na komfort grania wpływają natomiast gumowane raczki, które zapobiegają ślizganiu się pada - nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

 

image