• KABEL HDMI M/M V2.1 3M 8K 60HZ PREMIUM DO PS5/PS4 GENESIS

Symbol: Z32779
64.79
64.79
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969437478

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Wyposaż się w kabel HDMI Genesis 8K i wykorzystaj pełny potencjał posiadanego sprzętu. Najnowszy standard HDMI 2.1 pozwoli na obsługę wysokich rozdzielczości oraz nowoczesnych technologii, zapewniając tym samym niezapomniane wrażenia z rozgrywki.

image
image

Najnowszy standard HDMI 2.1

Poszukujesz kabla HDMI w standardzie 2.1, który pozwoli Ci uwolnić pełną moc konsoli PlayStation 5 oraz posiadanego telewizora? Korzystaj z przepustowości na poziomie 48 Gbit/s i techniki Display Stream Compression (bezstratnej kompresji) i wyświetlaj obraz w rozdzielczości 8K (7680 x 4320) z odświeżaniem 120 Hz. Jeszcze większa szczegółowość w trakcie rozgrywki? Od teraz to możliwe.

image

Technologie mające znaczenie

Wsparcie dla technologii Auto Low Latency ModeQuick Frame Transport oraz Variable Refresh Rate to udogodnienia, które doceni każdy gracz. Możesz zapomnieć o ręcznym ustawianiu trybu gry po uruchomieniu konsoli. Dzięki ALLM zawsze aktywuje się on automatycznie. QTF pozwoli z kolei zmniejszyć opóźnienia poprzez wysłanie obrazów przez łącze tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie musisz też martwić się o nieprzyjemne skoki wydajności dzięki VRR. Technice, która synchronizuje płynność działania gry z Twoim ekranem. Pożegnaj zbyt wysoki input lag i skup się na tym, co naprawdę istotne.

image

Dźwięk najwyższej jakości

Nie tylko obraz. Kabel HDMI Genesis 8K wyposażono w szereg usprawnień dla prawdziwych fanów wysokiej jakości audio. Wszystko za sprawą protokołu HDMI eARC i możliwości dwukierunkowego przesyłu dźwięku w formatach Dolby Atmos i DTS-X. Dzięki temu zyskujesz nie tylko najwyższą jakość dźwięku, ale też pełną funkcjonalność.

image

Z myślą o platformach PlayStation 4 / PlayStation 5 i PC

Szukasz kabla dedykowanego nowej generacji bądź PC? Dzięki obsłudze najnowocześniejszych technik kabel HDMI Genesis 8K pozwoli Ci wykorzystać pełny potencjał Twojego sprzętu. Jest on kompatybilny także z PlayStation 4 i Nintendo Switch, tworząc tym samym stabilne i niezawodne połączenie.

Trwałość na lata

Chcesz, aby Twój kabel służył Ci przez lata? Z Genesis HDMI 8K nie musisz się o to martwić. Zewnętrzna powłoka przewodu sprawia, że wyróżnia się on wysoką elastycznością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia są też pozłacane wtyki i przewodniki wykonane z czystej miedzi.

image
image