• KEYCAPS GENESIS LEAD 300 SZARE DOUBLE SHOT

Symbol: Z32971
43.19
43.19
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969438093

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Wyróżnij swoją klawiaturę z Genesis Lead 300 – wytrzymałymi nakładkami wykonanymi w technologii Double – shot, kompatybilne ze standardowymi przełącznikami mechanicznymi. Dzięki nim nie tylko odświeżysz swoje urządzenie, ale też wyróżnisz klawisze, z których korzystasz najczęściej. Wybierz swój kolor i dopasuj klawiaturę do własnego stylu.

image
image

POSTAW NA TRWAŁOŚĆ

Masz dość nietrwałych nakładek i startych znaków, które szpecą Twoją klawiaturę? Dzięki Genesis Lead 300 nie tylko odświeżysz jej wygląd, ale też zapomnisz o problemach ze zbyt szybkim ścieraniem. Każdy z klawiszy wykonany został techniką podwójnego wtrysku tworzyw wprost do formy klawisza (Double – shot), która w odróżnieniu od tradycyjnego sposobu wypalania znaków (Laser – cut) czyni je wyjątkowo odpornymi na tarcie.

image

ZJAWISKOWE I WYGODNE

Klasyczne wykończenie (profil OEM) i dbałość o każdy detal to elementy, które pozytywnie wpłyną na komfort wielogodzinnej rozgrwki. Cenisz podświetlenie? Bez obaw. Przezroczyste znaki bez trudu przepuszczą światło wydobywające się z diod LED umieszczonych w przełącznikach Twojej klawiatury, tworząc niesamowity klimat oraz poprawiając skuteczność nawet w trakcie nocnych sesji.

image

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ

Nakładki Genesis Lead 300 z łatwością zamocujesz na wszystkich standardowych klawiszach mechanicznych klawiatur z układami ANSI, jak i ISO. Ich montaż jest nie tylko prosty, ale i szybki. Wystarczy jedynie wcisnąć keycap na przełącznik mechaniczny. W błyskawicznym demontażu nakładek pomoże Ci dołączony do zestawu Keycap Puller – specjalny klucz pozwalający na demontaż bez ryzyka uszkodzenia jakiegokolwiek elementu.  

DOSTĘPNE W KILKU KOLORACH

Wybierz swój ulubioną barwę spośród aż 6 kolorów. Mieszaj je ze sobą i stwórz unikalną klawiaturę, która zagości jedynie na Twoim biurku. To naprawdę proste.

image
image