• KIEROWNICA GENESIS SEABORG 400 PC/PS3/PS4/XONE/X360/NSWITCH

Symbol: Z30090
523.47
523.47
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969425383

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

BĄDŹ PIERWSZY NA MECIE Z SEABORG 400

Pisk opon, ryk silnika i rozgrzany asfalt – do pełni wrażeń brakuje jedynie kierownicy z prawdziwego zdarzenia. Seaborg 400 to zdefiniowany na nowo system kontroli Twojego wirtualnego pojazdu. Połączenie podwójnego systemu wibracji, wysokiej jakości materiałów, personalizacji zakresu obrotu i unikalnego wzornictwa jest gwarantem Twojej wygranej!

image
image

POCZUJ KAŻDĄ NIERÓWNOŚĆ DROGI

Zanurz się w świat wyścigów! Dzięki podwójnemu systemowi wibracji wyczujesz na drodze każdą nierówność, złapane pobocze i utratę przyczepności pojazdu. Kierownica Seaborg 400 będzie świetnym kompanem do beztroskich zabaw na szutrze, emocjonujących wyścigów na ćwierć mili i fenomenalnych driftów. Poczuj różnice!

image

ZAWROTNA PERSONALIZACJA

Dla pełnej gamy wrażeń towarzyszących jeździe w ciasnych zakrętach możesz ustawić zakres obrotu kierownicy od 270 do 900 stopni. Marzysz o tytule króla gymkhany? Z Seaborg 400 wszystko jest możliwe!

image

DOPASUJ JĄ DO SIEBIE

Kierownica wyposażona została w 15 przycisków (w tym 8 programowalnych), dzięki czemu zapewni Ci pełną swobodę personalizacji wirtualnego kokpitu. Nitro, spowalniacz czasu, hamulec ręczny – wszystkie te opcje mogą być dostępne w trakcie rozgrywki bezpośrednio z poziomu kierownicy!

image

GAZ DO DECHY!

Emocjonujące wyścigi wymagają od sprzętu ponadprzeciętnej wytrzymałości. Zamienne hamowanie i przyspieszanie na każdym ostrym zakręcie spore wyzwanie dla zestawu pedałów kierownicy. Seaborg 400 to synonim wytrzymałości. Metalowe elementy i solidne tworzywo tylko czekają na zielone światło!

image

NIEZRÓWNANY KOMFORT

Wyobrażasz sobie nie mieć radia w aucie? Dla wygody podróżowania i komfortu rozrywki umieściliśmy wyjście audio jack 3,5mm przy kierownicy, abyś nie musiał martwić się, że zabraknie Ci kabla słuchawkowego. Na komfort użytkowania kontrolera wpływa również gumowa, antypoślizgowa powierzchnia ułatwiająca chwyt. Długi, dwumetrowy kabel pozwoli Ci natomiast stworzyć racingowe stanowisko w odpowiedniej odległości od wyświetlacza.

WIELOPLATFORMOWA ROZGRYWKA

Kierownica Seaborg 400 jest kompatybilna z konsolami Xbox 360 (w tym przypadku musisz posiadać również oryginalny kontroler przewodowy), Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3 i PlayStation 4, dzięki czemu możesz zmieniać platformy jak tylko Ci się podoba! Działa zarówno w trybie X-Input, jak i D-Input. Zagrasz przy jej pomocy również na komputerze z systemem Windows XP, Vista, 7, 8, 10 i 11.

image
image

ZAMONTUJ JAK CHCESZ!

Kierownicę wyposażyliśmy w solidne uchwyty zaciskowe do stabilnego jej przytwierdzenia. Dla osób, które nie mają możliwości zamontowania urządzenia w ten sposób, obudowa została wyposażona w specjalne przyssawki zapobiegające przesuwaniu się kierownicy po powierzchni blatu. Montaż jest łatwy, dzięki czemu błyskawicznie wyjedziesz na trasę z Seaborg 400.

image