• KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS RHOD 420 RGB US PODŚWIETLENIE GAMINGOWA

Symbol: Z25727
128.52
128.52
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969412031

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner
Banner
image

Poznaj klawiaturę membranową, która zmieni wiele

Klawiatura, która łączy w sobie szeroką funkcjonalność oraz rewelacyjną jakość wykonania przełączników membranowych. Całość zapakowana w solidne aluminium wzbogacone o podświetlenie RGB. Poznaj Rhod 420 - klawiaturę docenioną przez tysiące użytkowników.

ZJAWISKOWY DESIGN

Aż 8 trybów podświetlenia RGB, w tym efekt PRISMO. Nie tylko prezentują się znakomicie, ale również pomagają sprawnie posługiwać się przyciskami w ciemności. Wysokiej jakości, szczotkowane aluminium dodaje sportowej elegancji i pokazuje, że mamy do czynienia z produktem z wysokiej półki, który cieszy oko.

image
image

MECHANIZM MEMBRANOWY

Wysokiej klasy przełączniki membranowe zapewniają najszybszy czas reakcji i pełną kontrolę nad rozgrywką. Nadszedł czas, aby rozwinąć Twój potencjał i sprawdzić jak to jest, gdy sprzęt Cię nie ogranicza.

 

image

ANTI-GHOSTING DLA 19 KLAWISZY

Klawiatura posiada jedną z ważniejszych funkcjonalności dla sprawnego toczenia wirtualnych bitew - Antighosting. Ten dla Rhod 420 obsługuje aż do 19 przycisków na raz, co przekłada się na nieograniczone możliwości kontroli nad rozgrywką, wciskając mnóstwo klawiszy i jednocześnie ciesząc się z ich pełnego odczytu bez opóźnień.

BLOKADA KLAWISZA WINDOWS

Klawiatura została skonstruowana dla graczy, którzy nie mogą sobie pozwolić na błędy z powodu przyczyn technicznych. Przypadkowe wyjście do systemu to ostatnie, czego sobie życzą zaawansowani zawodnicy. Rhod 420 pozwala sprawnie zablokować klawisz Windows, dzięki czemu już nigdy nie zabraknie Cię na polu bitwy w najważniejszych chwilach.

image
image

GUMOWE STOPKI

Zaawansowana klawiatura musi być stabilna i zapewniać Ci pełny komfort. Rhod 420 RGB wyposażono w wysokiej jakości gumowe stópki dzięki którym masz pewność niezachwianej pozycji klawiatury na biurku. Doświadcz komfortu, na jaki zasługujesz z Rhod 420 RGB!

ODPORNA NA ZACHLAPANIA

Podczas zaawansowanych rozgrywek dużo się dzieje, a Ty masz pełne prawo do posiadania napoju na biurku. Aby zwiększyć Twój spokój i trwałość klawiatury, zastosowaliśmy technologię, która pozwala zmierzyć się Rhod 420 z zachlapaniem i wyjść z tego bez szwanku. Najbardziej pobudzający napój to ten wylany na klawiaturę? Nie w tym przypadku.

image

PRZYCISKI MULTIMEDIALNE

Rhod 420 został wyposażony w przyciski funkcyjne, które zostały zlokalizowane na klawiszach F1 do F12. Usprawnią one Twoje codzienne korzystanie z PC pozwalając na szybkie otwarcie np. kalkulatora czy poczty. Przydadzą Ci się też podczas korzystania z multimediów, które będzie wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nawet bez wychodzenia z gry.

image
image