• KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS RHOD 500 RGB ES PODŚWIETLENIE GAMINGOWA PROGRAMOWALNA

Symbol: Z30642
128.52
128.52
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969425925

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Stać ją na wiele

Odlany z aluminium, podświetlony w 7 strefach, zaawansowany technologicznie, wymyślony by stać się legendą, zaprojektowany by przetrwać, stworzony by wygrać. Oto Rhod 500 RGB bezkompromisowy wojownik w Twoim arsenale gamingowym.

image
image

Super wytrzymała

Wzmocniona i super wytrzymała obudowa wykonana z wysokiej jakości aluminium sprawia, że ta klawiatura to istny zawodnik nie do zdarcia. Nie lęka się chwilowych porażek i chwil załamania. Będzie z Tobą, nawet wtedy gdy Ty już będziesz miał dość. Zawsze gotowy do walki.

image

Podświetlenie RGB

W naturze intensywne kolory oznaczają niebezpieczeństwo, w przypadku klawiatury Rhod 500 RGB to niebezpieczeństwo czyha na Twoich przeciwników. 7 strefowe podświetlenie RGB to świetna okazja do pokazania Twojego charakteru, nie daj się zdominować. Dominuj!

image

Anti-ghosting

Genesis Rhod 500 RGB widzi każdy Twój ruch, idzie wszędzie za Tobą, nie zawodzi. Dzięki funkcji anti-ghostingu nie musisz się już martwić zbyt dużą ilością wciśniętych klawiszy. Wyciśnij z tej klawiatury siódme poty, Twój cel to wygrana, Wojowniku!

image

Zaawansowanie oprogramowanie

Dostosuj go do siebie. Rhod 500 RGB dociera do Ciebie z zaawansowanym oprogramowaniem, dzięki któremu możesz zaprogramować  każdy klawisz,  w łatwy sposób spersonalizować podświetlenie czy też przypisać funkcje klawiszom multimedialnym. Dostosuj go to tak, aby wygrana zawsze była w zasięgu Twoich rąk.

Technicznie doskonały

Rhod 500 RGB został wyposażony w cicho pracujący i wytrzymały mechanizm membranowy charakteryzujący się niską siłą nacisku - 55g, czasem reakcji 8 ms i punktem aktywacji 2,5mm. Funkcja blokowania klawisza Windows pozwoli Ci na spokojną rozgrywkę bez przypadkowych minimalizacji okien z grą lub wysuwającego się paska menu.

image
image

Antypoślizgowe stopki

Wyposażony w składane nóżki i gumowe antypoślizgowe stopki zapewni Ci pełen komfort i stabilizację podczas gamingowego starcia. Twoje agresywne ruchy i jego zimne opanowanie... to musi się udać!

image

Zamiana klawiszy WASD

Uwaga znacząco wpływa na skuteczność w walce. Nie jesteś przyzwyczajony do strzałek? A może do klawiszy WASD? Rhod 500 RGB nie będzie Cię ograniczał i pozwoli na zamianę ich ze sobą.

image

Wbudowana pamięć

Prawdziwy żołnierz nie zapomina swoich celów, Rhod 500 RGB też nie zapomni tego czego potrzebujesz. Dzięki wbudowanej pamięci zapamięta przypisane mu makra i będziesz mógł z nich korzystać gdzie tylko chcesz. Skup się na wygranej!

image

Komfort użytkowania

Rhod 500 RGB dociera do Ciebie z 1,8 m kablem wykonanym z wysokiej jakości materiałów, który zapewni Ci komfortową komunikację klawiatury z komputerem.

image