• KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 303 DE PODŚWIETLENIE RGB MECHANICZNA BROWN SWITCH CZARNA HOT SWAP

Symbol: Z33902
290.52
290.52
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969444599

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Poznaj pełnowymiarowy model Genesis Thor 303 - klawiaturę mechaniczną Hot Swap z wymiennymi przełącznikami Outemu Brown o niezwykle szybkiej reakcji, przyjemnym dla ucha kliku i żywotności aż 50 milionów kliknięć. Wytrzymała aluminiowa obudowa w połączeniu z pełnym podświetleniem RGB i efektem PRISMO gwarantuje trwałość i wygodę nawet w trakcie najdłuższych sesji.

image
image

WYDAJNOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ

Doceniasz walory klawiatur mechanicznych i lubisz ich charakterystyczny, profesjonalnie brzmiący klik? Dzięki zastosowaniu Outemu Brown udało nam się zaprojektować klawiaturę idealną do pracy i zabawy. Z Thor 303 na tych przełącznikach możesz poczuć się, jak gdybyś korzystał z nowoczesnej maszyny do pisania.

image

PARAMETRY, KTÓRE ZASKAKUJĄ

Wyraźny, charakterystyczny klik to niejedyna zaleta Outemu Brown. Przełączniki te cechują się również wyczuwalnym punktem aktywacji kliku – 1,8 mm i wymaganą siłą nacisku wynoszącą 55 g. Dzięki temu Twój komputer zarejestruje akcję znacznie szybciej, niż w przypadku membranowych odpowiedników. Z Thor 303 zawsze będziesz krok przed przeciwnikiem.

WYMIANA PRZEŁĄCZNIKÓW? TO PROSTE

Technologia Hot Swap to duży wyróżnik modeli Thor 303. Pozwala ona na błyskawiczną wymianę przełączników bez potrzeby lutowania i posiadania wiedzy technicznej. Poradzi sobie z nią każdy użytkownik. Wystarczy, że wyciągniesz przełącznik za pomocą dołączonego metalowego narzędzia i włożysz nowy. Dzięki temu możesz w pełni dostosować parametry klawiatury do swoich preferencji oraz wydłużyć jej działanie.

image

JESZCZE GŁADSZY RUCH

Nowsza rewizja Thor 303 wyróżnia się ulepszonymi stabilizatorami, które dzięki swoim właściwościom i wysokiej jakości smarowaniu zapewniają ciche działanie i jeszcze płynniejszy ruch klawisza. Nie mogło zabraknąć też specjalnej osłony przeciwkurzowej, która chroni mechanizm przełącznika i wydłuża jego żywotność.

image

FUNKCJONALNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Przyciski Genesis Thor 303 charakteryzują się żywotnością do 50 mln kliknięć. Mechanizm klawiszy w połączeniu z techniką „Double Injection” i solidną aluminiową obudową sprawia, że klawiatura pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Możesz tez liczyć na wiele funkcji dodatkowych, takich jak N-Key Rollover (pełny Anti – Ghosting), możliwość zablokowania klawiszy systemu Windows, a nawet zaawansowane efekty oświetlenia RGB Prismo Effect.

image

DEDYKOWANE OPROGRAMOWANIE

Genesis Thor 303 obsługuje dedykowane oprogramowanie, pozwalające w pełni spersonalizować ustawienia. Wybierz ulubiony tryb podświetlenia RGB, utwórz zaawansowaną kombinację makro i zapisz profile. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie zapamięta wszystkie Twoje ustawienia co sprawia, że nawet po podłączeniu klawiatury do innego sprzętu nie musisz ponownie jej personalizować.

STERUJ MULTIMEDIAMI

Łatwe sterowanie multimediami? Używaj klawiszy funkcyjnych od F1 do F12. Dzięki nim zarządzanie aplikacjami staje się niezwykle proste i intuicyjne. Jednym ruchem możesz zmieniać utwory oraz ich głośność, a także uruchamiać aplikacje takie jak przeglądarka internetowa czy kalkulator.

image
image