• KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 303 TKL CZ/SK PODŚWIETLENIE RGB MECHANICZNA RED CZARNA HOT SWAP

Symbol: Z32831
258.12
258.12
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969432961

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Thor 303 TKL to klawiatura mechaniczna Hot Swap z wymiennymi przełącznikami Outemu Red o niezwykle szybkiej reakcji i żywotności do 50 milionów kliknięć. Wytrzymała aluminiowa obudowa w połączeniu z pełnym podświetleniem RGB z efektem PRISMO gwarantuje trwałość i efektowny wygląd podczas każdej sesji gamingowej.

image

Wymiana przełączników? To proste

Technologia Hot Swap pozwala na błyskawiczną wymianę przełączników bez potrzeby lutowania i posiadania wiedzy technicznej. Poradzi sobie z nią każdy użytkownik. Wystarczy, że pionowo wyciągniesz przełącznik za pomocą dołączonego metalowego narzędzia i włożysz nowy. Dzięki temu możesz w pełni dostosować parametry klawiatury do swoich preferencji oraz wydłużyć jej działanie.

image

Parametry, które zaskakują

Precyzyjne przełączniki mechaniczne Outemu Red cechują się szybką reakcją, bardzo niskim punktem aktywacji kliku - 2 mm i wymaganą siłą nacisku wynoszącą jedynie 45 g. Dzięki temu Twój komputer zarejestruje akcję znacznie szybciej, niż w przypadku membranowych odpowiedników. Z Thor 303 TKL zawsze będziesz krok przed przeciwnikiem.

image

Jeszcze gładszy ruch

Nowsza rewizja Thor 303 TKL wyróżnia się ulepszonymi stabilizatorami, które dzięki swoim właściwościom i wysokiej jakości smarowaniu zapewniają ciche działanie i jeszcze płynniejszy ruch klawisza. Nie mogło zabraknąć też specjalnej osłony przeciwkurzowej, która chroni mechanizm przełącznika i wydłuża jego życie.

image

Niepowtarzalny design

Połączenie solidnej obudowy aluminiowej w kolorze czarnym z efektownym podświetleniem RGB PRISMO EFFECT sprawi, że Twoje stanowisko nabierze charakteru i zawsze będzie prezentować się zjawiskowo. Wybierz swój ulubiony tryb podświetlenia spośród 25 opcji i stwórz niepowtarzalny klimat.

image

Funkcje dedykowane graczom

Klawiaturę wyposażono w funkcję N-Key Rollover, czyli pełnego Anti - Ghostingu . Dzięki temu niezależnie od tego, ile klawiszy wciśniesz, urządzenie precyzyjnie odczyta każdy naciśnięty przycisk i błyskawicznie prześle sygnał z klawiatury do komputera. Oprócz tego urządzenie ma także funkcję blokady klawisza Windows, dzięki której unikniesz przypadkowego zminimalizowania gry.

image

Trwałość na lata

Przyciski Thora 303 TKL charakteryzują się żywotnością do 50 mln kliknięć. Mechanizm klawiszy w połączeniu z techniką „Double Injection" i solidną aluminiową obudową sprawia, że klawiatura pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Co więcej, dzięki antypoślizgowym gumowym nóżkom będzie ona zawsze na swoim miejscu i nie przesunie się bez względu na to, na jakiej powierzchni spoczywa.

image

Zaawansowane oprogramowanie

Thor 303 TKL obsługuje dedykowane oprogramowanie, pozwalające w pełni spersonalizować ustawienia. Wybierz ulubiony tryb podświetlenia RGB, utwórz zaawansowaną kombinację makro i zapisz profile. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie zapamięta wszystkie Twoje ustawienia co sprawia, że nawet po podłączeniu klawiatury do innego sprzętu nie musisz ponownie jej personalizować.

Użyteczne klawisze funkcyjne

Funkcjonalność? I tego nie zabrakło w Thor 303 TKL. Korzystaj z klawiszy funkcyjnych od F1 do F12. Dzięki nim zarządzanie aplikacjami staje się niezwykle proste i intuicyjne. Jednym ruchem możesz zmieniać utwory oraz ich głośność, a także uruchamiać aplikacje takie jak przeglądarka internetowa czy kalkulator.

image
image