• KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 303 TKL ES PODŚWIETLENIE RGB MECHANICZNA BROWN BIAŁA HOT SWAP

Symbol: Z31892
258.12
258.12
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969432596

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

 

Thor 303 TKL to klawiatura mechaniczna Hot Swap z wymiennymi przełącznikami Outemu Brown o niezwykle szybkiej reakcji i żywotności do 50 milionów kliknięć. Wytrzymała aluminiowa obudowa w połączeniu z pełnym podświetleniem RGB z efektem PRISMO zagwarantuje konstrukcji trwałość i efektowny wygląd podczas każdej sesji gamingowej.

image

WYMIENNE PRZEŁĄCZNIKI

Technologia Hot Swap pozwala na błyskawiczną wymianę przełączników bez potrzeby lutowania i posiadania wiedzy technicznej. Z wymianą poradzi sobie każdy użytkownik, wystarczy pionowo wyciągnąć przełącznik za pomocą dołączonego metalowego klipu i włożyć nowy.  Dzięki temu możesz w pełni dostosować parametry klawiatury do swoich preferencji oraz wydłużyć życie swojej ukochanej klawiatury o kilka kolejnych lat.  Chwyć przełącznik, wyjmij go i wymień na taki, jaki najbardziej odpowiada Twoim potrzebom!

image

NIEPRAWDOPODOBNE PARAMETRY

Wyjątkowo precyzyjne przełączniki mechaniczne Outemu Brown cechują się szybkim czasem reakcji, niesamowicie niskim punktem aktywacji kliku - 1,8 mm i wymaganą siłą nacisku wynoszącą jedynie 55 g. Z Thor 303 TKL zawsze będziesz o krok przed przeciwnikiem!

IMPONUJĄCY DESIGN

Połączenie solidnej obudowy aluminiowej w kolorze białym z efektownym podświetleniem RGB PRISMO EFFECT sprawi, że Twoje stanowisko nabierze nieprawdopodobnego charakteru i zawsze będzie prezentować się zjawiskowo. Wybierz swój ulubiony tryb podświetlenia spośród 25 opcji i stwórz klimat godny prawdziwego zwycięzcy!

image

FUNKCJE DEDYKOWANE GRACZOM

Klawiaturę wyposażono w funkcję N-Key Rollover, czyli funkcję pełnego Anti - Ghostingu . Dzięki temu niezależnie od tego ile klawiszy wciśniesz, urządzenie precyzyjnie odczyta każdy naciśnięty przycisk i błyskawicznie prześle sygnał z klawiatury do komputera. Thor 303 TKL posiada także funkcję blokady klawisza Windows, dzięki której unikniesz przypadkowego zminimalizowania gry.

image

NIESAMOWITA TRWAŁOŚĆ

Przyciski Thora 303 TKL charakteryzują się żywotnością do 50 mln kliknięć. Mechanizm klawiszy w połączeniu z techniką „Double Injection" i solidną aluminiową obudową sprawia, że klawiatura pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Co więcej, dzięki antypoślizgowym gumowym nóżkom klawiatura pozostanie zawsze na swoim miejscu i nie przesunie się po powierzchni blatu!

ZAAWANSOWANE OPROGRAMOWANIE

Thor 303 TKL obsługuje dedykowane oprogramowanie, pozwalające w pełni spersonalizować ustawienia urządzenia. Wybierz ulubiony tryb podświetlenia RGB, skonstruuj zabójcze combo i skonfiguruj makra oraz profile. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie zapamięta wszystkie Twoje ustawienia co sprawia, że nawet po podłączeniu klawiatury do innego sprzętu nie musisz ponownie jej personalizować.

image
image

KLAWISZE FUNKCYJNE

Thor 303 TKL wyposażono klawisze funkcyjne umieszczone na przyciskach od F1 do F12. Zarządzanie aplikacjami staje się niezwykle proste i intuicyjne. Jednym ruchem możesz zmieniać utwory oraz ich głośność, a także uruchamiać aplikacje takie jak przeglądarka internetowa czy kalkulator.