• KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 303 US PODŚWIETLENIE RGB MECHANICZNA SILENT SWITCH BIAŁA HOT SWAP

Symbol: Z33521
322.92
322.92
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969432923

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Poznaj pełnowymiarowy model Genesis Thor 303 - klawiaturę mechaniczną Hot Swap z wymiennymi przełącznikami Outemu Peach Silent o niezwykle szybkiej reakcji, cichym działaniu i żywotności aż 50 milionów kliknięć. Wytrzymała aluminiowa obudowa w połączeniu z pełnym podświetleniem RGB i efektem PRISMO gwarantuje trwałość i wygodę nawet w trakcie najdłuższych sesji.

image
image

WYDAJNOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ. TERAZ W WERSJI SILENT

Doceniasz walory klawiatur mechanicznych, jednak preferujesz cichszą pracę klawiszy? Dzięki zastosowaniu Outemu Peach Silent udało nam się stworzyć model generujący dźwięk cichszy o 30% w porównaniu do tradycyjnych przełączników Outemu Brown. Nocne sesje gamingowe? Dzięki Thor 303 z Outemu Peach Silent możesz mieć pewność, że nie obudzisz śpiących domowników. 

image

PARAMETRY, KTÓRE ZASKAKUJĄ

O 30% cichsze działanie to niejedyna zaleta Outemu Peach Silent. Przełączniki te cechują się również szybką reakcją, bardzo niskim punktem aktywacji kliku – 2 mm i wymaganą siłą nacisku wynoszącą jedynie 40 g. Dzięki temu Twój komputer zarejestruje akcję znacznie szybciej, niż w przypadku membranowych odpowiedników. Z Thor 303 zawsze będziesz krok przed przeciwnikiem.

WYMIANA PRZEŁĄCZNIKÓW? TO PROSTE

Technologia Hot Swap to duży wyróżnik modeli Thor 303. Pozwala ona na błyskawiczną wymianę przełączników bez potrzeby lutowania i posiadania wiedzy technicznej. Poradzi sobie z nią każdy użytkownik. Wystarczy, że wyciągniesz przełącznik za pomocą dołączonego metalowego narzędzia i włożysz nowy. Dzięki temu możesz w pełni dostosować parametry klawiatury do swoich preferencji oraz wydłużyć jej działanie.

image

JESZCZE GŁADSZY RUCH

Nowsza rewizja Thor 303 wyróżnia się ulepszonymi stabilizatorami, które dzięki swoim właściwościom i wysokiej jakości smarowaniu zapewniają ciche działanie i jeszcze płynniejszy ruch klawisza. Nie mogło zabraknąć też specjalnej osłony przeciwkurzowej, która chroni mechanizm przełącznika i wydłuża jego życie.

image

FUNKCJONALNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Przyciski Genesis Thor 303 charakteryzują się żywotnością do 50 mln kliknięć. Mechanizm klawiszy w połączeniu z techniką „Double Injection” i solidną aluminiową obudową sprawia, że klawiatura pozostanie w nienaruszonym stanie przez długie lata. Możesz tez liczyć na wiele funkcji dodatkowych, takich jak N-Key Rollover (pełny Anti – Ghosting), możliwość zablokowania klawiszy systemu Windows, a nawet zaawansowane efekty oświetlenia RGB Prismo Effect.

image

DEDYKOWANE OPROGRAMOWANIE

Genesis Thor 303 obsługuje dedykowane oprogramowanie, pozwalające w pełni spersonalizować ustawienia. Wybierz ulubiony tryb podświetlenia RGB, utwórz zaawansowaną kombinację makro i zapisz profile. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie zapamięta wszystkie Twoje ustawienia co sprawia, że nawet po podłączeniu klawiatury do innego sprzętu nie musisz ponownie jej personalizować.

STERUJ MULTIMEDIAMI

Łatwe sterowanie multimediami? Użuwaj klawiszy funkcyjnych od F1 do F12. Dzięki nim zarządzanie aplikacjami staje się niezwykle proste i intuicyjne. Jednym ruchem możesz zmieniać utwory oraz ich głośność, a także uruchamiać aplikacje takie jak przeglądarka internetowa czy kalkulator.

image
image