• KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 404 TKL US PODŚWIETLENIE RGB MECHANICZNA BIAŁA KAILH BOX BROWN

Symbol: Z33410
355.32
355.32
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969443226

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Nowe wcielenie legendy. Powitaj Genesis Thor 404 TKL – następcę uznanego i nagradzanego modelu Genesis Thor 303 TKL. Zupełnie nowa konstrukcja (non-floating key), przełączniki Kailh Box Brown V2 zapewniające błyskawiczną reakcję i technologia Hot-Swap umożliwiająca beznarzędziową wymianę mechanizmów to nie jedyne zalety. Nowa, lepsza, bardziej zaawansowana. Oto Genesis Thor 404 TKL.

image
image

NOWE PRZEŁĄCZNIKI. WIĘKSZA PRECYZJA

Oczekujesz gładkiego ruchu i dynamiki, która pozwoli Ci zdominować przeciwników? Dobrze to rozumiemy, dlatego Genesis Thor 404 TKL wyposażyliśmy w zaawansowane przełączniki Kailh Box Brown V2 o nieliniowej charakterystyce. Wytrzymałość na poziomie 80 mln kliknięć, aktywacja po wciśnięciu na 2 mm oraz siła nacisku wynosząca zaledwie 55 g, a to jeszcze nie wszystko. W połączeniu z czasem reakcji na poziomie 1 ms Kailh Box Brown V2 oferują znacznie lepsze wrażenia w stosunku do klasycznych Kailh Box Brown. Mocniej odczuwalny powrót przełącznika do pozycji początkowej i większa wyrazistość. Chcesz poprawić swoje wyniki w grze? Możesz na nie liczyć.

 

image

DETALE, KTÓRE ROBIĄ ROŻNICĘ

Przełączniki to jedno. Nie zapomnieliśmy jednak o kluczowych elementach takich jak stabilizatory i smarowanie. To właśnie dzięki nim udało nam się podnieść wydajność Kailh Box Brown V2 do maksimum. Efekt? Płynniejsza praca przełącznika i cichsze działanie w każdej sytuacji.

 

image

WYMIEŃ PRZEŁĄCZNIK W ZALEDWIE KILKA SEKUND

Chcesz wymienić przełącznik, a wszystko to bez dodatkowych narzędzi i wiedzy technicznej? Poznaj technikę Hot-Swap, która pozwoli Ci dokonać tego w zaledwie kilka sekund. Dzięki niej nie tylko dostosujesz pracę klawiszy do własnych preferencji, ale i wydłużysz jej działanie, wymieniając mechanizm na zupełnie nowy. Proste, prawda?

 

image

CISZEJ NIŻ ZWYKLE

Masz dość hałasu? Aby sprostać oczekiwaniom wymagających użytkowników, wewnątrz Genesis Thor 404 TKL umieściliśmy specjalną piankę wygłuszającą, która pochłania drgania i tłumi uderzenia klawisza w czasie najbardziej dynamicznych akcji. Z Genesis Thor 404 TKL nocne rozgrywki stają się możliwe.

 

image

WYKONANIE, KTÓRE ZASKAKUJE

Większa stabilność klawiszy i bardziej zwarta konstrukcja. Poznaj zalety zamkniętej obudowy, która nie przemieści się z miejsca nawet w trakcie najbardziej dynamicznych akcji. Co więcej, masywna rama urządzenia to również brak uginania się konstrukcji pod dużym naciskiem. Klawisze? Nie zapomnieliśmy również o nich. Klasyczne wyprofilowanie i wykonanie z wykorzystaniem technologii Double – Shot to gwarancja bezproblemowego działania przez naprawdę długi czas. Szukasz klawiatury na lata? Genesis Thor 404 TKL spełni Twoje oczekiwania.

 

image

PEŁNA KONTROLA

Pełna personalizacja? Mamy na to sposób. Oprócz przydatnych funkcji takich jak pełny N-Key Rollover, Genesis Thor 404 TKL obsługuje dedykowane oprogramowanie, pozwalające zmodyfikować co tylko zechcesz. Wybierz jeden z 18 trybów podświetlenia RGB, utwórz zaawansowaną kombinację makro i zapisz profile. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie zapamięta wszystkie Twoje ustawienia co sprawia, że nawet po podłączeniu klawiatury do innego sprzętu nie musisz ponownie jej personalizować.

STERUJ MULTIMEDIAMI. TO PROSTE

Używaj klawiszy funkcyjnych od F1 do F12 i ciesz się pełną kontrolą multimediów. Dzięki nim zarządzanie aplikacjami staje się niezwykle proste i intuicyjne. Jednym ruchem możesz zmieniać utwory oraz ich głośność, a także uruchamiać aplikacje takie jak przeglądarka internetowa czy kalkulator. 

image
image