• KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 660 US BLACK BEZPRZEWODOWA RGB MECHANICZNA GATERON RED

Symbol: Z31801
344.52
344.52
szt.
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969432275

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

 

Thor 660 to bezprzewodowa klawiatura mechaniczna typu 60% skrócona o blok numeryczny, klawisze strzałek oraz rząd klawiszy funkcyjnych. Wyjątkowo szybki czas reakcji przełączników Gateron Red zapewni niesamowite osiągi w rozgrywkach, a żywotność do 50 milionów naciśnięć to gwarancja trwałości na długie lata. Imponująca obudowa w połączeniu z podświetleniem RGB z efektem PRISMO sprawi, że każde stanowisko gamingowe nabierze profesjonalnego charakteru.

image

ZJAWISKOWY DESIGN

Klawiatura Thor 660 to funkcjonalna konstrukcja podkreślona zachwycającym podświetleniem PRISMO RGB. Nasadki klawiszy „Pudding PBT" jeszcze mocniej uwydatniają głębię kolorów podświetlenia, dzięki czemu Twoje stanowisko będzie budzić podziw nie tylko w nocy, ale także podczas rozgrywek w świetle dnia. Wybierz swoją ulubioną opcję spośród 19 trybów podświetlenia i wygrywaj w prawdziwie oszałamiającym stylu!

 

image

DOSKONAŁE PARAMETRY

Niesamowicie precyzyjne przełączniki mechaniczne Gateron Red wyróżniają się szybkim czasem reakcji, wyjątkowo niskim punktem aktywacji kliku - 2,0 mm i wymaganą siłą nacisku wynoszącą jedynie 45 g. Postaw na niezawodność i bądź zawsze o krok przed przeciwnikiem!

 

image

DUAL MODE

Klawiatura posiada podwójny tryb łączności, dzięki któremu oferuje zarówno opcję połączenia przewodowego przez kabel USB-C, jak i bezprzewodowego BT. Połączenie bezprzewodowe cechuje się wyjątkowo niskim opóźnieniem, co zagwarantuje niezwykle efektywną grę na najwyższym poziomie. Thor 660 umożliwi połączenie z aż trzema urządzeniami Bluetooth jednocześnie, a wbudowany akumulator 3000 mAh pozwoli cieszyć się swobodą ruchów przez wiele godzin po jednorazowym naładowaniu.

 

image

NIEPRAWDOPODOBNA TRWAŁOŚĆ

Klawiatura Thor 660 została wyposażona w keycapy „Pudding PBT", które oprócz eksponowania podświetlenia, gwarantują trwałość na długie lata użytkowania. Nasadki wykonano przy użyciu technologii podwójnego wtrysku. Proces ten opiera się na wstrzykiwaniu dwóch wariantów kolorystycznych do formy, co pozwala uzyskać  wyjątkowe dwukolorowe wykończenie i wysoki poziom wytrzymałości.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI STABILIZATORY

Ważnym elementem wyposażenia każdej  profesjonalnej klawiatury gamingowej są stabilizatory, które odpowiadają za prawidłowe poruszanie dużych klawiszy. Dlatego Thor 660 wyposażono w najwyższej jakości fabrycznie nasmarowane stabilizatory marki Gateron, które gwarantują płynność poruszania klawisza i niesamowitą precyzję. Specjalistyczny smar nałożony na stabilizatorach zmniejsza hałas i niweluje piski oraz zwiększa płynność ruchu przy naciskaniu klawisza.

image

N-KEY ROLLOVER

Klawiaturę wyposażono w funkcję N-Key Rollover, czyli funkcję pełnego Anti - Ghostingu . Dzięki temu niezależnie od tego ile klawiszy wciśniesz, urządzenie precyzyjnie odczyta każdy naciśnięty przycisk i błyskawicznie prześle sygnał z klawiatury do komputera.

 

DWIE WERSJE KOLORYSTYCZNE

Thor 660 dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: w czerni i bieli. Dzięki temu, jeszcze bardziej dopasujesz stanowisko do swojego stylu i nadasz mu niepowtarzalnego klimatu.

 

image

KLAWISZE FUNKCYJNE

Thor 660 została wyposażona w wiele klawiszy funkcyjnych zapewniających użytkownikowi dostęp do podstawowych funkcji znajdujących się w klawiaturach pełnowymiarowych. Zarządzanie aplikacjami staje się niezwykle proste i intuicyjne. Jednym ruchem możesz zmieniać utwory oraz ich głośność, a także uruchamiać aplikacje takie jak poczta czy kalkulator.

ZAAWANSOWANE OPROGRAMOWANIE

Thor 660 współpracuje z dedykowanym oprogramowaniem, które pozwala w pełni spersonalizować ustawienia urządzenia. Wybierz ulubiony tryb podświetlenia RGB, skonstruuj zabójcze combo i skonfiguruj makra oraz profile. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie zapamięta wszystkie Twoje ustawienia co sprawia, że nawet po podłączeniu klawiatury do innego sprzętu nie musisz ponownie jej personalizować.

image