• MATA OCHRONNA POD FOTEL GENESIS TELLUR 400 ROUND LAVA 100CM

Symbol: Z33389
150.12
150.12
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 50szt
EAN 5901969443141

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

 

Wyposaż swoje stanowisko w Genesis Tellur 400 Round Lava – specjalnie zaprojektowaną matę podłogową pod fotele gamingowe i krzesła biurowe, która nie tylko ochroni powierzchnię przed zarysowaniami, ale i ułatwi przesuwanie fotela, a wszystko to dzięki miękkiemu materiałowi. Unikalna grafika? Możesz mieć pewność, że dzięki niej z łatwością wkomponujesz Genesis Tellur 400 Round Lava w swoje stanowisko.

image
image

ZARYSOWANIA POWIERZCHNI TO JUŻ HISTORIA

Zapomnij o przetarciach, zarysowaniach i pęknięciach. Genesis Tellur 400 Round Lava to specjalna mata, którą zaprojektowaliśmy z myślą o bezpieczeństwie Twojego podłoża. Co więcej, właściwości ochronne miękkiej tkaniny to niejedyna zaleta. Możesz też liczyć na jej wytrzymałość i swobodę w przesuwaniu krzesła z miejsca na miejsce – a wszystko to bez większych oporów. Wykorzystaj możliwości swojego fotela z Genesis Tellur 400 Round Lava.

image

DUŻA POWIERZCHNIA

Duża powierzchnia maty = więcej miejsca dla Ciebie i mniej zarysowań na Twojej podłodze. Aż 100 cm średnicy zadba o Twój komfort bez względu na to, czy prowadzisz spokojną rozgrywkę, czy uczestniczysz w dynamicznym starciu.

 

image

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Genesis Tellur 400 Round Lava to mata, z którą spędzisz naprawdę wiele czasu. Wytrzymała tkanina, przeciwpoślizgowy spód zapewniający stabilność oraz powierzchnia, którą — nawet jeśli pojawią się zabrudzenia — zetrzesz bez ryzyka uszkodzenia ulubionego wzoru.

STYL? COŚ O TYM WIEMY

Chcesz zmienić coś w swoim stanowisku? Genesis Tellur 400 Round Lava to idealne uzupełnienie każdej przestrzeni, a wszystko za sprawą wysokiej jakości płaskiej grafiki, która idealnie łączy się z podkładką Genesis Carbon 500 Maxi Lava G2. Stylowa i funkcjonalna – to właśnie Genesis Tellur 400 Round Lava.

image
image