• MATA OCHRONNA POD FOTEL GENESIS TELLUR 400 SQUARE HUD 110X100CM (PO TESTACH)

Symbol: Z33390PT
128.52
128.52
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z33390PT

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

 

Wyposaż swoje stanowisko w Genesis Tellur 400 Square– specjalnie zaprojektowaną matę podłogową pod fotele gamingowe i krzesła biurowe, która nie tylko ochroni powierzchnię przed zarysowaniami, ale i ułatwi przesuwanie fotela, a wszystko to dzięki miękkiemu materiałowi. Unikalna grafika i kształty? Możesz mieć pewność, że dzięki nim z łatwością wkomponujesz Genesis Tellur 400 Square w swoje stanowisko.

image

ZARYSOWANIA POWIERZCHNI TO JUŻ HISTORIA

Zapomnij o przetarciach, zarysowaniach i pęknięciach. Genesis Tellur 400 Square to specjalna mata, którą zaprojektowaliśmy z myślą o bezpieczeństwie Twojego podłoża. Co więcej, właściwości ochronne miękkiej tkaniny to niejedyna zaleta. Możesz też liczyć na jej wytrzymałość i swobodę w przesuwaniu krzesła z miejsca na miejsce – a wszystko to bez większych oporów. Wykorzystaj możliwości swojego fotela z Genesis Tellur 400 Square.

image

DUŻA POWIERZCHNIA

Duża powierzchnia maty = więcej miejsca dla Ciebie i mniej zarysowań na Twojej podłodze. Aż 110 cm długości i 100 szerokości zadba o Twój komfort bez względu na to, czy prowadzisz spokojną rozgrywkę, czy uczestniczysz w dynamicznym starciu.

 

image

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Genesis Tellur 400 Square to mata, z którą spędzisz naprawdę wiele czasu. Wytrzymała tkanina, przeciwpoślizgowy spód zapewniający stabilność oraz powierzchnia, którą — nawet jeśli pojawią się zabrudzenia — wyczyścisz bez żadnego ryzyka.

STYL? COŚ O TYM WIEMY

Chcesz zmienić coś w swoim stanowisku? Genesis Tellur 400 Square to idealne uzupełnienie każdej przestrzeni, a wszystko za sprawą unikalnej stylistyki i prostokątnego kształtu. Stylowa i funkcjonalna – to właśnie Genesis Tellur 400 Square.

image
image