• MIKROFON GENESIS RADIUM 350D DYNAMICZNY USB

Symbol: Z33895
322.92
322.92
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969444490

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

JAKOŚĆ PODCASTU W DOMOWYCH WARUNKACH

GENESIS Radium 350D jest pierwszym mikrofonem dynamicznym w rodzinie produktów marki Genesis. To rozwiązanie idealne dla użytkowników, którym zależy na bardzo dobrej jakości rejestrowanego głosu - ale nie mają pomieszczenia akustycznie przystosowanego do nagrań. Brzmienie rodem z profesjonalnych podcastów jest na wyciągnięcie ręki - i to w Twoim pokoju.

image
image

DOMOWE STUDIO PO WYJĘCIU Z PUDEŁKA

Mikrofon GENESIS Radium 350D jest gotowy do pracy w chwilę po wyciągnięciu z pudełka. Wystarczy, że postawisz go na swoim biurku, a następnie podepniesz do komputera za pomocą kabla USB-C (z adapterem USB-A). W razie potrzeby możesz zwiększyć wysokość statywu, dzięki dołączonej do zestawu przedłużce. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby GENESIS Radium 350D zamocować na ramieniu mikrofonowym, korzystając ze standardowego gwintu 5/8".

 

image

PODCASTOWA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Jeśli w internecie tworzysz materiały, takie jak podcasty, nagrania wideo czy transmisje na żywo, musisz skupić się na jakości audio. GENESIS Radium 350D oferuje zapis dźwięku w rozdzielczości 24-bitowej, o maksymalnej częstotliwości próbkowania 192 kHz oraz paśmie przenoszenia od 60 do 14 000 Hz. Zagwarantuj swoim odbiorcom możliwie najlepszy wokal w swoich materiałach, korzystając z mikrofonu dynamicznego. W przeciwieństwie do mikrofonów pojemnościowych zapewni on lepszą separację głosu od tła - dlatego nie musisz przejmować się idealną akustyką pomieszczenia, w którym nagrywasz.

 

image

WBUDOWANY POP-FILTR

Wewnątrz kapsuły pokrytej metalową siateczką mikrofon otulony jest filtrem piankowym. Nie obawiaj się już wybuchowych głosek, które mogłyby zepsuć Twoje nagranie lub transmisję. Zapomnij o olbrzymich pop-filtrach zasłaniających twarz i gąbczastych, mało estetycznych nakładkach na mikrofon.

 

image

GŁOŚNO-CICHO

Potencjometr umożliwi łatwą i płynną kontolę głośności rejestrowanego głosu. Specjalna dioda informuje z kolei o statusie działania. Gdy urządzenie jest w gotowości, dioda świeci na zielono - a po kliknięciu w pokrętło aktywuje się czerwona dioda informująca o wyciszeniu urządzenia. Ułatwi to swobodną komunikację przez telefon i w rodzinnym gronie - jeśli zajdzie taka potrzeba podczas nagrań lub transmisji live.

 

image

PROFESJONALNY WYGLĄD

Swój profesjonalny wygląd mikrofon GENESIS Radium 350D zawdzięcza prostej konstrukcji i czarnemu, matowemu wykończeniu - zarówno statywu, jak i korpusu urządzenia. Przywodzi to na myśl droższe i bardziej rozbudowane mikrofony, używane w prawdziwych studiach nagraniowych. W dodatku sprzęt ten świetnie uzupełnia się z innymi akcesoriami marki Genesis, których kolorystyczny motyw przewodni to gun metal - dzięki metalowej siateczce w tej barwie.

 

image