• MIKROFON GENESIS RADIUM 400 STUDYJNY USB RAMIĘ POPFILTR

Symbol: Z27496
301.32
301.32
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969417548

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Poznaj Genesis Radium 400 – mikrofon pojemnościowy stworzony z myślą o graczach i streamerach. Daj się usłyszeć i zabrzmij w pełni profesjonalnie. Cieplejsze, bardziej szczegółowe brzmienie oraz kardioidalna charakterystyka, tłumiąca dźwięki docierające z tyłu urządzenia – a to nie wszystko, na co możesz liczyć z Genesis Radium 400.

image
Banner

DAJ SIĘ USŁYSZEĆ

Korzystaj z Genesis Radium 400 i popraw jakość swojego brzmienia. To zasługa nie tylko szerszego pasma przenoszenia, ale i wyższej czułości. Co to oznacza? Szczegółowe i bardziej naturalne komunikaty. Bez względu na to, czy używasz mikrofonu do rozmów ze znajomymi, czy też prowadzisz transmisje live, dzięki Genesis Radium 400 zabrzmisz profesjonalnie, jak nigdy dotąd.

 

image

JEDYNIE TWÓJ GŁOS

Genesis Radium 400 to mikrofon o charakterystyce kardioidalnej. Dzięki temu rejestruje on dźwięki dochodzące z konkretnego kierunku (przodu i boków), a nie tyłu urządzenia. W praktyce zapewnia to niwelację niepożądanych odgłosów z otoczenia i większą kontrolę nad brzmieniem.

 

image

PEŁEN ZESTAW

Zapomnij o dodatkowych wydatkach. Wybierając Genesis Radium 400 otrzymasz nie tylko mikrofon, ale pełen zestaw niezbędny do jego użytkowania. Znajdziesz w nim kosz niwelujący wibracje mogące negatywnie wpłynąć na jakość dźwięku, pop-filtr oraz gąbkę ułatwiające tłumienie spółgłosek zwartych (wybuchowych) i podmuchów powietrza, a także ramię pozwalające na szybki a jednocześnie profesjonalny montaż.

 

image

PO PROSTU PODŁĄCZ

Do poprawnego działania Genesis Radium 400 nie potrzebujesz żadnego dodatkowego źródła zasilania ani oprogramowania. Wystarczy jedynie, że podepniesz go przewodem USB do własnego komputera. Po prostu. Ciesz się pełną funkcjonalnością od pierwszych sekund. 

 

image

W PEŁNI WYTRZYMAŁY

Wysoka jakość materiałów, wzorowe spasowanie elementów i sprawdzone rozwiązania. Wybierz Genesis Radium 400 i wnieś swoją komunikację na wyższy poziom.

 

image
image