• MIKROFON GENESIS RADIUM 600 G2 STUDYJNY USB

Symbol: Z33485
430.92
430.92
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969443417

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Niech Cię usłyszą w Internecie

Radium 600 G2 to następca docenionego w przeszłości przez streamerów i youtuberów mikrofonu Radium 600. Podobnie jak pierwowzór, tak i odświeżony wariant charakteryzuje się solidną konstrukcją, umożliwiając rejestrację dźwięku w świetnej jakości. Dzięki temu urządzenie to będzie idealnym wyborem dla każdego twórcy materiałów wideo w Internecie.

image

Kompletny zestaw internetowego twórcy

W pudełku, poza samym mikrofonem studyjnym, znajdziesz także specjalny ministatyw biurkowy umożliwiający błyskawiczne rozstawienie urządzenia i korzystanie w chwilę po wyjęciu z pudełka. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby Radium 600 G2 zamocować na ramieniu. Dodatkową gwarancją, że przypadkowe dźwięki (np. uderzenia o biurko lub uchwyt) nie zakłócą nagrania, jest dodany do zestawu specjalny koszyk antywstrząsowy z gwintem 5/8", niwelujący odgłosy nieprzyjemnych dla ucha odbiorcy wibracji.

image

Perfekcyjny dźwięk

Radium 600 G2 to mikrofon skonstruowany w oparciu o kapsułę pojemnościową. Jego kardioidalna charakterystyka skupia się na przechwytywaniu głosu skierowanego bezpośrednio od frontu urządzenia, więc Twój głos – głęboki i nieco ocieplony, dzięki czemu brzmieć będzie jak w prawdziwej audycji radiowej – pozostanie zawsze na pierwszym planie. To gwarancja bardzo dobrego odwzorowania nagrywanego dźwięku, dzięki maksymalnej częstotliwości próbkowania 48 kHz i szerokiemu pasmu przenoszenia od 30 do 18000 Hz.

image
image

Regulacja ustawień

Mikrofon ten został wyposażony w specjalne pokrętła, które umożliwiają zmianę czułości nagrywania oraz regulację głośności odsłuchu - o ile oczywiście korzystasz z niego w czasie nagrań lub prowadzenia transmisji na żywo. Dzięki temu istnieje możliwość pełnego kontrolowania rejestrowanego głosu bez konieczności szukania odpowiednich suwaków w ustawieniach programów do przechwytywania dźwięku.

Przycisk Mute

Prowadząc w Internecie transmisję na żywo musisz mieć pod ręką możliwość natychmiastowego wyciszenia mikrofonu - jeśli zajdzie konieczność przeprowadzenia prywatnej rozmowy telefonicznej lub nagłej pogawędki ze współdomownikami. Specjalny przycisk na obudowie Radium 600 G2 umożliwi błyskawiczne odcięcie nagrywania audio.

image
image

Jack 3.5 mm i USB-C

Dzięki specjalnemu gniazdu Jack 3.5 mm na froncie mikrofonu będziesz mieć możliwość podpięcia słuchawek bezpośrednio do Radium 600 G2. Odsłuch w czasie rzeczywistym jest przydatny szczególnie w trakcie prowadzenia live'ów. Dodatkowo sam mikrofon podłączysz już za pomocą kabla USB-C, a nie USB-B, jak w przypadku poprzednika.

image

Profesjonalny wygląd

Mikrofon nie może wyłącznie dobrze brzmieć - musi także profesjonalnie prezentować się podczas nagrań oraz transmisji na żywo. Wykończenie srebrnych detali świetnie uzupełnia matową czerń metalowej konstrukcji. Dzięki temu - a także stabilnej konstrukcji, Radium 600 G2 prezentuje się świetnie w każdym kadrze i nadaje stanowisku nagraniowemu profesjonalnego, studyjnego charakteru.
 

image