• MYSZ DLA GRACZY GENESIS KRYPTON 750 LEKKA 8000DPI RGB CZARNA GAMINGOWA PAW3333 (PO TESTACH)

Symbol: Z31798PT
109.51
109.51
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z31798PT

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

 

Poznaj Krypton 750! Przed Tobą programowalna mysz o ergonomicznym kształcie i niezwykle trwałych przełącznikach przycisków. Zaawansowany sensor optyczny zapewni precyzję podczas rozgrywki, a podświetlenie RGB z efektem PRISMO pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego stanowiska gamingowego.

image
image

ZAAWANSOWANY SENSOR

Sercem Krypton 750 jest niezawodny sensor optyczny PAW3333 o czułości w zakresie 200 - 8000 DPI. Maksymalna szybkość przetwarzania danych utrzymuje się na poziomie 8000 FPS, a maksymalna akceleracja wynosi 35 G. Przycisk zmiany DPI umożliwi  błyskawiczną zmianę czułości w 6 poziomach! Postaw na precyzję w każdym ruchu i nie daj się zaskoczyć przeciwnikom!

 

image

SYSTEM REGULACJI WAGI

Pod wymiennym panelem Krypton 750 umieszczono tackę z ciężarkami, które pozwolą perfekcyjnie dopasować wagę myszki do indywidualnych potrzeb gracza. Dostosuj ilość ciężarków oraz ich rozmieszczenie, eksperymentuj z wagą w zakresie 58 - 76 g i odkryj idealne ustawienie, które zapewni Ci zwycięstwo!

 

PODŚWIETLENIE PRISMO RGB

Mysz wzbogacono o niezwykle efektowne podświetlenie RGB z efektem PRISMO, które rozświetli Twoje stanowisko w dowolnie wybranym kolorze i nada mu zjawiskowego charakteru. Wszystkie ustawienia dotyczące podświetlenia w łatwy sposób skonfigurujesz przy pomocy dedykowanego oprogramowania. Wybierz odpowiedni kolor spośród 16 milionów barw i stwórz atmosferę godną zwycięzcy!

 

image

PRZYCISKI PROGRAMOWALNE

Krypton 750  posiada 6 przycisków programowalnych, dzięki którym jedno kliknięcie może dzielić Cię od spektakularnego zwycięstwa. Przypisz poszczególnym przyciskom najpotrzebniejsze funkcje i skróty, nagrywaj makra i zyskaj przewagę na każdym polu bitwy!

 

image

ERGONOMIA I SWOBODA RUCHÓW

Symetryczna konstrukcja myszy oraz jej ergonomiczny kształt zadbają o odpowiednie ułożenie dłoni i nie obciążą nadgarstka nawet podczas najdłuższych sesji. Krypton 750 wyposażono w niezwykle trwałe przełączniki mechaniczne o żywotności do 50 milionów kliknięć, które w połączeniu z giętkim przewodem typu Paracord zagwarantują wytrzymałość i maksymalną swobodę ruchów.

 

WYMIENNE PANELE

Dla zagwarantowania maksymalnego komfortu, mysz wyposażono w dwa wymienne panele - jeden perforowany, a drugi pełny. Dzięki temu, w każdej chwili możesz wybrać najwygodniejszą dla siebie opcję i dodatkowo odświeżyć wygląd stanowiska. Co więcej, możliwość otwierania wnętrza to nie tylko zmiana paneli, ale też sposób na sprawne dostanie się do środka myszy w celu jego przeczyszczenia.

 

image

DEDYKOWANE OPROGRAMOWANIE

Krypton 750 dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu pozwala na precyzyjną konfigurację parametrów oraz przypisanie licznych ustawień do profili. Zmieniaj czułość DPI, dostosuj wielokolorowe podświetlenie RGB, twórz i zapisuj makra i konfiguruj każdy z 6 przycisków programowalnych! Graj na własnych zasadach i zapewnij sobie najlepsze wyniki!

WBUDOWANA PAMIĘĆ

Dzięki wbudowanej pamięci nie musisz więcej konfigurować ustawień po włączeniu komputera. Krypton 750 zapamięta wszystkie Twoje ustawienia nawet po podłączeniu do innego PC, dlatego bez problemu możesz wziąć swoją mysz w podróż lub na turniej.

image
image

WYSOKIEJ JAKOŚCI ŚLIZGACZE

Krypton 750 wzbogacono o wysokiej klasy ślizgacze PTFE, które zapewnią niezwykle płynny i równy ślizg oraz natychmiastową reakcję na każdy Twój ruch. Dzięki temu, mysz spełni Twoje oczekiwania niezależnie od tego, z jakiej podkładki korzystasz.

image

DWIE WERSJE KOLORYSTYCZNE

Krypton 750 dostępy jest w dwóch wariantach kolorystycznych: w czerni i bieli. Dzięki temu, jeszcze precyzyjniej dopasujesz gryzonia do swojego stylu i nadasz niepowtarzalnego klimatu swojemu stanowisku.