• MYSZ DLA GRACZY GENESIS XENON 220 G2 12800DPI RGB CZARNA Z CICHYM KLIKIEM GAMINGOWA

Symbol: Z29448
81.27
81.27
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969425437

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Jedna z najlepszych cichych myszek

To myszka przeznaczona dla graczy ceniących spokój i ciszę. Cechą szczególną Xenona 220 G2 są praktycznie niesłyszalne kliknięcia, dzięki czemu świetnie sprawdzi się on w godzinach nocnych, gdy inni domownicy śpią. Charakteryzuje się również świetnym sensorem i przykuwającym oko designem, co czyni tę mysz jedną z ciekawszych propozycji na rynku cichych peryferii.

image

Zachwycający design

Xenon 220 G2 to dobry wybór również dla osób preferujących akcesoria nie tylko dobrze działające, ale i atrakcyjne wizualnie. Przez wcięcia na bokach wydostaje się światło podświetlenia RGB z efektem PRISMO, które uwypukla gamingowy charakter myszy.

image

Zaawansowany sensor 12 800 DPI

Z Xenona 220 G2 będą zadowoleni także wymagający gracze. Wysoka jakość sensora optycznego o rozdzielczości maksymalnej do 12800 DPI oraz polling rate na poziomie 1000 Hz pozwala błyskawiczne reagować podczas wirtualnych rozgrywek - szczególnie w trakcie zabawy online'owej z innymi, równie utalentowanymi graczami.

image

Komfortowa konstrukcja

Xenon 220 G2 to mysz wyprofilowana z myślą o osobach praworęcznych. Wygodna konstrukcja urządzenia pozwala ułożyć na nim dłoń oraz palce w naturalny sposób. Dzięki temu zyskasz nie tylko komfortową pozycję oraz pewny chwyt, ale także lepsze osiągi w grach.

image
image

Aż 7 programowalnych przycisków

Xenon 220 G2 posiada aż 7 programowalnych przycisków. Możesz skonfigurować je dowolnie, przy pomocy specjalnego oprogramowania przypisując im wybrane funkcje lub akcje. To Twoja mysz, Twoje przyciski i Twój pomysł jak akcesorium ma pomóc w czasie wirtualnej zabawy.

Zmieniaj DPI w locie

Dostosuj prędkość ruchów celownika w trakcie rozgrywki lub podczas uruchamiania konkretnej gry. Wszystko dzięki wciśnięciu jednego przycisku, który odpowiada za natychmiastową zmianę profilu DPI. Zdefiniuj samodzielnie 6 prywatnych ustawień w oprogramowaniu, aby przełączać się między nimi według własnych preferencji.

image
image

Teflonowe ślizgacze

Aby zmaksymalizować precyzję działania myszy, Xenon 220 G2 został wyposażony w wysokiej jakości ślizgacze teflonowe. Pozwalają one uzyskać idealny i przewidywalny ślizg na podkładce, zwiększając przy tym Twoją kontrolę nad każdym ruchem w grze.

Zaawansowane oprogramowanie

To dzięki specjalnemu oprogramowaniu będziesz mógł dostosować myszkę do własnych preferencji. Wybierz efektowne podświetlenie i zdefiniowaniu działanie 7 programowalnych przycisków. Wybrane ustawienia zostaną zapisane we wbudowanej pamięci Xenon 220 G2, dzięki czemu skorzystasz z nich również na innym komputerze.

image
image