• MYSZ DLA GRACZY GENESIS XENON 800 LEKKA 16000DPI RGB CZARNA GAMINGOWA PMW3389

Symbol: Z30008
179.91
179.91
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969426007

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Postaw na precyzję, wytrzymałość i pełną personalizację z Genesis Xenon 800. Zadba o to nie tylko jeden z najlepszych sensorów na świecie (Pixart PMW3389), ale też wysokiej jakości podzespoły umieszczone wewnątrz. Korzystaj z dołączonych do zestawu przycisków, paneli, odważników i stwórz unikalną mysz dopasowaną tylko do siebie. Z Genesis Xenon 800 to proste, jak nigdy.

image
Banner
image

Pixart PMW3389 - jeden z najlepszych sensorów na świecie

Pixart PMW3389 to nie tylko precyzja, ale i brak jakichkolwiek anomalii, które mogłyby przeszkodzić Ci w grze. Docenisz jego prędkość maksymalną wynoszącą aż 400 IPS (10,16 m/s). Wartość ta sprawia, że nawet najszybsze ruchy zostaną zarejestrowane w pełni poprawnie. Skorzystasz też z jego maksymalnej rozdzielczości (16 000 DPI) ustawiając dowolną wartość i przypisując ją do 7 poziomowego przycisku zmiany w locie. Regulacja wysokości reakcji sensora? Dzięki edycji wartości LOD (Lift-off Distance) to możliwe. Wystarczy zaledwie kilka sekund.

image

Personalizuj, co zechcesz

Cenisz różnorodne ustawienia i potrzebujesz więcej niż jednej myszy? Używając Genesis Xenon 800 możesz zbudować wiele wariantów ustawień. Pomogą Ci w tym dodatkowe ciężarki (1,5 g każdy) będące częścią systemu regulacji masy, 2 górne panele, a nawet 3 wymienne przyciski DPI. W komplecie znajdziesz też dodatkowy zestaw teflonowych ślizgaczy. Stwórz unikalną mysz i personalizuj ją zgodnie z własnymi potrzebami.

image

Wnętrze, które ma znaczenie

Oprócz topowego sensora, wewnątrz Genesis Xenon 800 znajdziesz wysokiej jakości komponenty, takie jak wytrzymałe i dynamiczne przełączniki przycisków głównych (Omron D2FC-F-7N) o żywotności 20 milionów kliknięć, mikroprzełączniki przycisków bocznych Huano White (3 mln kliknięć) oraz przełącznik rolki Huano Green (5 mln kliknięć). Nieodzownym elementem jest też wytrzymały enkoder F-switch. Niezawodność? Z Genesis Xenon 800 możesz na nią liczyć.

image

Komfort w każdej sytuacji

Wiemy, że komfort w trakcie rozgrywki to jeden z najważniejszych aspektów każdej myszy. Genesis Xenon 800 zapewni go nie tylko dzięki swoim opływowym kształtom i profilowaniu, ale też uniwersalnej konstrukcji. Możesz ją chwycić zarówno chwytem fingertip, jak i palm. Wygodę zapewni Ci również niska masa myszy, wynosząca zaledwie 58 gramów bez odważników, która nie przemęczy Twojego nadgarstka i ułatwi jej unoszenie.

image

Funkcje, które wykorzystasz w praktyce

Możliwość zaprogramowania niemal każdego przycisku, tworzenia makr oraz zapisu własnych profili w wewnętrznej pamięci urządzenia. To zalety, które pozwolą Ci zabrać Genesis Xenon 800 niemal wszędzie. A wszystko to bez utraty ulubionych ustawień. W konfiguracji wspomoże Cię dedykowana aplikacja, która pozwoli też na edycję podświetlenia RGB Prismo Effect.

image
image