• OBUDOWA GENESIS IRID 353 ARGB MATX MINI TOWER Z OKNEM CZARNA

Symbol: Z28895
270.22
270.22
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN 5901969420913

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

 

Poznaj Irid 353 ARGB! Przed Tobą niewielkich rozmiarów obudowa komputerowa typu micro tower, której funkcjonalność i zachwycający oko design zadowolą każdego użytkownika. Obudowę wykonano z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają na efektywną pracę przez długie lata.

 

Banner

ZJAWISKOWY DESIGN

Irid 353 ARGB posiada perforowany przód, a panel boczny wykonano z przejrzystego szkła hartowanego, które pozwala mieć na oku pracujące komponenty. Obudowę wyposażono w cztery podświetlane wentylatory ARGB, które dbają o niepowtarzalny klimat stanowiska.

 

PERFEKCYJNA ORGANIZACJA WNĘTRZA

W obudowie Genesis Irid 353 ARGB znajdziesz sporo miejsca za tacką na płytę główną oraz liczne, gumowe przepusty, dzięki którym doskonale zarządzisz okablowaniem.

image
image

TRZY WENTYLATORY ARGB

Obudowę wyposażono w trzy wysokiej jakości wentylatory 120mm z podświetleniem ARGB, które zachwycają zarówno wyglądem, jak i działaniem. Irid 353 ARGB umożliwia zamontowania kolejnych dwóch sztuk.  Dołączony do zestawu HUB pozwala podłączyć wentylatory do płyty głównej, obsługującej sterowanie oświetleniem z poziomu oprogramowania.

image

OGROMNE MOŻLIWOŚCI

Irid 353 ARGB umożliwia załączenie aż trzech dysków SSD oraz dwóch HDD. Obudowa obsługuje dwa standardy płyt głównych: Mini-ITX oraz Micro-ATX i daje swobodę w łączeniu ich z resztą komponentów.

 

image

FUNKCJONALNY PANEL Z USB 3.0

Dla zapewnienia maksymalnej wygody i intuicyjnej obsługi, front obudowy został wzbogacony o jedno złącze USB 3.0, dwa złącza USB 2.0 i dwa HD Audio Jack oraz przycisk pozwalający na sterowanie podświetleniem ARGB.

 

image

CHŁODZENIE CIECZĄ

Obudowa pozwala na zamontowanie chłodzenia cieczą o wielkości aż do 240mm ! Irid 353 ARGB daje szerokie spektrum możliwości chłodzenia!

 

image

TRZY FILTRY KURZOWE

O sterylne warunki wewnątrz obudowy dbają trzy filtry przeciwkurzowe, które umieszczono na górze, dole i przodzie. Dzięki temu nie musisz martwić się więcej o zbyt dużą ilość kurzu wokół komponentów.

 

image
image