• OBUDOWA GENESIS IRID 503 ARGB V2 MATX MINI TOWER Z OKNEM CZARNA

Symbol: Z29316
299.73
299.73
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969425307

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

 

Poznaj Irid 503 ARGB V2! Przed Tobą niewielkich rozmiarów obudowa komputerowa typu micro tower o dużej funkcjonalności. Zbudowano ją z solidnych materiałów, które pozwolą na efektywną pracę przez długie lata.

 

image

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Irid 503 ARGB V2 wyposażono w perforowany przód, a panel boczny wykonano z przejrzystego szkła hartowanego, które pozwala mieć na oku pracujące komponenty. Obudowę wyposażono w 4 wentylatory RGB 120 mm, które doskonale zadbają o odpowiednią cyrkulację powietrza.

 

image

SZEROKA GAMA MOŻLIWOŚCI

Genesis Irid 503 ARGB V2 umożliwia zamontowanie dysków w konfiguracjach 3 × 2,5" i 1 × 3,5" bądź 2 x 2,5" i 2 x 3,5". Gwarantuje też kompatybilność z płytami głównymi w standardzie Mini-ITX oraz Micro-ATX, oferując tym samym szerokie możliwości doboru podzespołów.

 

image

FUNKCJONALNY PANEL Z USB 3.0

Dla zapewnienia maksymalnej wygody i intuicyjnej obsługi, front obudowy został wzbogacony o jedno złącze USB 3.0, dwa złącza USB 2.0 i dwa HD Audio Jack.

 

image

Pełne filtrowanie

Toczysz nierówną walkę z dostającym się do wnętrza kurzem? Genesis Irid 503 ARGB  V2 to obudowa, w której oczka przedniej siatki są mniejsze (<0,8 mm) niż w standardowych filtrach. Większe zagęszczenie to korzyści w postaci lepszych właściwości filtrowania i mniejszej ilości kurzu wewnątrz. Możesz go z łatwością wyczyścić zwykłą ściereczką, a wszystko to bez konieczności demontażu przedniego panelu. Oprócz tego, w obudowie znajdziesz dwa kolejne filtry przeciwkurzowe (na górze i dole), łatwo demontowalne. Pozwoli Ci to utrzymać porządek, który spędzał Ci sen z powiek przez długi czas.</p>

image

CHŁODZENIE CIECZĄ

Obudowa pozwala na zamontowanie chłodzenia cieczą o wielkości aż do 280 mm. Gwarantuje to szerokie spektrum możliwości.

MONTAŻ DYSKÓW „SLOT IN"

Obudowa obsługuje technologię "slot in", która znacznie ułatwia montaż dysków. Dzięki niej możesz sprawnie zamontować i zdemontować SSD oraz klatki HDD bez konieczności korzystania z narzędzi. To naprawdę proste.

image
image

POSTAW NA ESTETYKĘ

Korzystaj z tego, co niezbędne z odkręcanymi zaślepkami kart rozszerzeń, które w razie potrzeby z łatwością zamontujesz na powrót. W Irid 503 ARGB V2 wszystko zawsze ma wyglądać schludnie i zachwycająco.

image
image