• OBUDOWA GENESIS IRID 503 MICRO TOWER (Z OKNEM, USB 3.0)

Symbol: Z29315
Brak towaru
207.75
207.75
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność Brak towaru
EAN 5901969425291
Banner

 

Poznaj Irid 503! Przed Tobą niewielkich rozmiarów obudowa komputerowa typu micro tower, której funkcjonalność zadowoli każdego użytkownika. Obudowę wykonano z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają na efektywną pracę przez długie lata.

 

image

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Irid 503 posiada perforowany przód, a panel boczny wykonano z przejrzystego szkła hartowanego, które pozwala mieć na oku pracujące komponenty. Obudowę wyposażono w dwa wentylatory, które doskonale zadbają o odpowiednią cyrkulację powietrza.

 

image

SZEROKA GAMA MOŻLIWOŚCI

Irid 503 umożliwia załączenie aż trzech dysków SSD oraz dwóch HDD. Obudowa obsługuje dwa standardy płyt głównych: Mini-ITX oraz Micro-ATX i daje swobodę w łączeniu ich z resztą komponentów.

 

image

FUNKCJONALNY PANEL Z USB 3.0

Dla zapewnienia maksymalnej wygody i intuicyjnej obsługi, front obudowy został wzbogacony o jedno złącze USB 3.0, dwa złącza USB 2.0 i dwa HD Audio Jack.

 

MONTAŻ DYSKÓW „SLOT IN"

Obudowa obsługuje technologię "slot in", która znacznie ułatwia montaż dysków. Dzięki niej możesz sprawnie zamontować i zdemontować SSD oraz klatki HDD bez konieczności korzystania z narzędzi. Dodatkowo, wszystkie podzespoły podejrzysz przez boczny panel wykonany ze szkła hartowanego.

image
image

ESTETYCZNE GNIAZDA ROZSZERZEŃ

Gniazda rozszerzeń posiadają przykręcane zaślepki i dzięki temu mogą być ponownie montowane. Otwieraj tylko to, co jest potrzebne i zakręcaj, gdy gniazdo zostanie puste. W Irid 503 wszystko zawsze ma wyglądać schludnie i zachwycająco.

image

CHŁODZENIE CIECZĄ

Obudowa pozwala na zamontowanie chłodzenia cieczą o wielkości aż do 240mm ! Irid 503 daje szerokie spektrum możliwości chłodzenia!

 

image

TRZY FILTRY KURZOWE

O sterylne warunki wewnątrz obudowy dbają trzy filtry przeciwkurzowe, które umieszczono na górze, dole i przodzie. Dzięki temu nie musisz martwić się więcej o zbyt dużą ilość kurzu wokół komponentów.

 

image
image