• OBUDOWA GENESIS IRID 505 V2 MIDI TOWER Z OKNEM CZARNA

Symbol: Z28891
267.00
267.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969420883

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

 

Szeroka funkcjonalność dzięki nowoczesnej konstrukcji. Poznaj Genesis Irid 505 V2 - obudowę typu midi tower zbudowaną z solidnych materiałów, która zapewni Ci doskonałą cyrkulację powietrza dbając o Twoje komponenty jak mało która. Dodając do tego unikatowy design, otrzymujesz stabilną bazę dla swoich podzespołów, bowiem gawarantuje ona wszystko to, czego oczekujesz.

 

image

STYLOWA I WYTRZYMAŁA

Obudowę wyposażono w perforowany przód, natomiast panel boczny został wykonany z hartowanego szkła z estetycznym, czarnym nadrukiem. Znakomicie prezentująca się czarna stal zamienia pudło na komponenty w eleganckie dzieło sztuki. Irid 505 V2 zachwyca nie tylko funkcjonalnością, ale również świetnym designem, który doda Twojemu pomieszczeniu klasy ciesząc Twoje oko.

image

ZADBAJ O TEMPERATURY

Irid 505 V2 do walki z gorącym powietrzem wykorzystuje dwa, dołączone do zestawu, bardzo ciche wentylatory Genesis Oxal 120. Dzięki nim możliwe staje się zachowanie optymalnego przepływu powietrza, a co za tym idzie - niskiej temperatury. Dodatkowo możesz zamontować łącznie do 6 wentylatorów. Dla możliwie najlepszej wentylacji kart graficznych o długości do 355 mm, przedni wentylator Oxal 120 jest domyślnie zamontowany wewnątrz struktury obudowy. Dla dłuższych kart graficznych (do 380 mm), najlepszy przepływ powietrza zapewnia konfiguracja z przednimi wentylatorami umieszczonymi na zewnątrz struktury, co możesz łatwo wykonać samodzielnie.

 

image

MIEJ WSZYSTKO POD RĘKĄ

Panel przedni oferuje w sumie aż 4 porty USB w tym 2 USB 3.0. Dopełnienie stanowią dwa gniazda jack, w które wepniesz zarówno słuchawki jak i mikrofon.

image

SWOBODA KONFIGURACJI

Przekazujemy w Twoje ręce pełną swobodę w zarządzaniu danymi z szybkim dostępem. Irid 505 V2 daje możliwość podłączenia aż 5 dysków SSD. Oprócz tego otrzymujesz miejsce na zamontowanie dwóch standardowych dysków HDD (lub kolejnych 2 SSD). Obudowa jest też kompatybilna z  3 rozmiarami płyt głównych.

image

KURZ? MOŻESZ O NIM ZAPOMNIEĆ

Toczysz nierówną walkę z dostającym się do wnętrza kurzem? Genesis Irid 505 V2 to obudowa, w której oczka przedniej siatki są mniejsze (<0,8 mm) niż w standardowych filtrach. Większe zagęszczenie to korzyści w postaci lepszych właściwości filtrowania i mniejszej ilości kurzu wewnątrz. Możesz go z łatwością wyczyścić zwykłą ściereczką, a wszystko to bez konieczności demontażu przedniego panelu. Oprócz tego, w obudowie znajdziesz dwa kolejne filtry przeciwkurzowe (na górze i dole), łatwo demontowalne. Pozwoli Ci to utrzymać porządek, który spędzał Ci sen z powiek przez długi czas.</p>

PERFEKCYJNA ORGANIZACJA

Obudowa Irid 505 V2 umożliwia perfekcyjną organizację okablowania. Liczne przepusty na przewody wyposażone w gumowe maskownice oraz duża ilość miejsca za tacką na płytę główną sprawiają, że w każdej chwili szybko i łatwo ułożysz przewody i zadbasz o estetyczny wygląd całości.

image
image

ESTETYCZNE GNIAZDA ROZSZERZEŃ

Zaślepki gniazd rozszerzeń są przykręcane, a nie wyłamywane, umożliwiając tym samym ich ponowny montaż w razie potrzeby. Otwieraj tylko to, co jest potrzebne i zakręcaj, gdy gniazdo zostanie puste. W Irid 505 V2 wszystko zawsze ma wyglądać schludnie i zachwycająco. Co więcej, dzięki bocznemu panelowi ze szkła hartowanego bez problemu podejrzysz wszystkie pracujące podzespoły.

image
image