• OBUDOWA GENESIS IRID 505F MIDI TOWER Z OKNEM CZARNA

Symbol: Z32849
299.73
299.73
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969437850

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Poznaj Genesis Irid 505F – pierwszą obudowę Genesis z 5 wentylatorami Genesis Oxal 120, która zapewni dobrą wentylację i szerokie możliwości montażu systemów chłodzenia wodnego (AIO 280/360). Niskie temperatury? Od teraz staną się one standardem.

image
image

Temperatury niskie, jak nigdy dotąd

Wybierz Genesis Irid 505F i korzystaj z możliwości doboru wymarzonych podzespołów oraz wentylacji, która pozwoli Ci schłodzić komponenty nawet o mocy ~500 W. To zasługa aż 5 wentylatorów Genesis Oxal 120, dużej ilości miejsca wokół karty graficznej, możliwości montażu standardowych chłodzeń powietrznych o maksymalnej wysokości do 165 mm, jak i opcji montażu wydajnych systemów chłodzenia wodnego AIO.

image

Nowe wentylatory Genesis Oxal 120

Wysoka wydajność chłodzenia? Zadba o nią aż 5 fabrycznie zamontowanych wentylatorów Genesis Oxal 120 o maksymalnej prędkości 1300 rpm. 3 z nich (tłoczące powietrze do środka) znajdziesz z przodu Genesis Irid 505F, z kolei 2 pozostałe (wyciągające) w jej tylnej części. Dzięki takiej konfiguracji możesz liczyć na dodatnie ciśnienie wewnątrz obudowy, co w połączeniu z pełnym ofiltrowaniem jeszcze lepiej chroni przed kurzem wewnątrz obudowy. Oczekujesz balansu pomiędzy wydajnością a ciszą? Z Genesis Oxal 120 mm osiągniesz go ustawiając je na maksymalnie 80% ich prędkości obrotowej.

image

Kompatybilność z chłodzeniami wodnymi AIO

Szerokie możliwości montażu gotowych zestawów chłodzenia wodnego to jeden z największych atutów Genesis Irid 505F. Front obudowy pozwoli Ci zamontować zestawy AIO 240/280 oraz 360, także z grubszą chłodnicą. Na topie z kolei możesz liczyć na montaż AIO 240/280 ze standardową chłodnicą (~27 mm) lub „grubszych” AIO 240 (z chłodnicą ~38 mm) bez kolizji z płytą główną, czy pamięcią RAM.

image

Postaw na jakość

Wybierz solidną obudowę, która bez trudu pomieści Twoje podzespoły. Ciesz się unikalnym wyglądem, oknem ze szkła hartowanego i przemyślaną dwukomorową konstrukcją. Zadbaj o wygląd swojego komputera z licznymi gumowymi przepustami oraz wykręcanymi śledziami, które zdemontujesz w bezpieczny sposób wykonując zaledwie kilka ruchów.

image

Zbuduj swój wymarzony komputer

Dobierz wydajne podzespoły i zbuduj komputer marzeń. Obudowa Genesis Irid 505F zagwarantuje Ci szereg rozwiązań, dzięki którym zamontujesz swoje komponenty w pełni przemyślany sposób. Kompatybilność z płytami głównymi ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, 5 miejsc na nośniki SSD 2,5”, 2 miejsca hybrydowe 2,5/3,5” to nie wszystko. Dużą zaletą Genesis Irid 505F jest też większa przestrzeń dla karty graficznej. Domyślne ustawienie z przednimi wentylatorami Oxal 120 wewnątrz struktury, dopasowane jest do optymalnej wentylacji kart graficznych długich na maksymalnie 355 mm. Dla dłuższych kart graficznych (do 380 mm), najlepszy przepływ powietrza zapewnia konfiguracja z przednimi wentylatorami przemontowanymi na zewnątrz struktury, co możesz łatwo wykonać samodzielnie.

image
image

Jeszcze mniej kurzu

Toczysz nierówną walkę z dostającym się do wnętrza kurzem? Genesis Irid 505F to obudowa, w której oczka przedniej siatki są mniejsze (<0,8 mm) niż w standardowych filtrach. Większe zagęszczenie to korzyści w postaci lepszych właściwości filtrowania i mniejszej ilości kurzu wewnątrz. Możesz go z łatwością wyczyścić zwykłą ściereczką, a wszystko to bez konieczności demontażu przedniego panelu. Oprócz tego, w obudowie znajdziesz dwa kolejne filtry przeciwkurzowe (na górze i dole), łatwo demontowalne. Pozwoli Ci to utrzymać porządek, który spędzał Ci sen z powiek przez długi czas.</p>

image

Wszystko pod ręką

Korzystaj z funkcjonalnego panelu przedniego, który umożliwi błyskawiczne podłączenie dysku zewnętrznego, pendrive’a lub zestawu słuchawkowego. Wszystko dzięki 4 gniazdom USB (2 × USB 3.0 Typ-A oraz 2 × USB 2.0 Typ-A). Możesz też użyć dodatkowych złącz 3.5 mm dla słuchawek oraz mikrofonu. Ciesz się łatwym dostępem do gniazd.

image

Perfekcyjna organizacja

Zapanuj nad przewodami z licznymi przepustami, gumowymi maskownicami, piwnicą oraz dużą ilością miejsca za tacką płyty głównej. Od teraz bez trudu ułożysz je tak, jak tylko zechcesz, dbając przy tym o wygląd swojego sprzętu.

image