• PADY NAUSZNIKI DO SŁUCHAWEK GENESIS TORON EP01 HYBRYDOWE

Symbol: Z33754
53.99
53.99
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969444391

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

 

 

Powitaj Genesis Toron EP01 – hybrydowe nauszniki stworzone z myślą o zestawach Genesis Toron 531 oraz 301, które pozwolą Ci nie tylko odświeżyć wygląd słuchawek, kiedy zajdzie taka potrzeba, ale i zyskać najlepsze cechy nauszników skóropodobnych (tłumienie dźwięku) i tkaninowych (maksymalny komfort w kontakcie ze skórą).

 

 

Banner
image

ZACHOWAJ BALANS MIĘDZY KOMFORTEM A BRZMIENIEM

Cenisz tłumienie niepożądanych dźwięków dochodzących z zewnątrz, ale zależy Ci na maksymalnej wygodzie? Postaw na Genesis Toron EP01 – hybrydowe nauszniki wykonane z miękkiej pianki memory foam dopasowującej się do kształtu głowy. Ich wierzchnia warstwa wykonana z delikatnego materiału to gwarancja maksymalnego komfortu w kontakcie ze skórą, z kolei skóropodobny materiał umieszczony na bokach pomoże w izolacji hałasów i pozwoli skupić się na rozgrywce. A to jeszcze nie wszystko.

 

image

ZMIEŃ BRZMIENIE W KILKA SEKUND

Za mało basu? Użyj hybrydowych padów Genesis Toron EP01 i zmień brzmienie zestawu w mniej niż minutę. W przeciwieństwie do w pełni tekstylnych nauszników wygładzających bas, hybrydowe odpowiedniki uwydatnią niskie tony, dopasowując dźwięk do Twoich własnych preferencji.

 

image

NIE TYLKO TORON 531 i 301

Szukasz nowych padów do słuchawek? Choć nauszniki EP01 stworzyliśmy z myślą o Genesis Toron 531 i 301, to ich montaż jest możliwy także na wielu innych słuchawkach. Wystarczy, że zmierzysz swoje stare nauszniki lub wielkość muszli i porównasz je z wymiarami przedstawionymi powyżej. Ich elastyczność sprawia, że nie musisz przejmować się milimetrowymi odchyleniami. Z łatwością dopasują się do Twojego modelu.

 

image