• PADY NAUSZNIKI DO SŁUCHAWEK GENESIS TORON EP02 TEKSTYLNE

Symbol: Z33755
53.99
53.99
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969444407

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

 

 

Powitaj Genesis Toron EP02 – materiałowe nauszniki stworzone z myślą o zestawach Genesis Toron 531 oraz 301, które pozwolą Ci nie tylko odświeżyć wygląd słuchawek, kiedy zajdzie taka potrzeba, ale też obniżyć temperaturę wewnątrz muszli, poprawiając tym samym komfort w upalne dni.

 

 

Banner
image

IDEALNE NA UPALNE DNI

Chcesz obniżyć temperaturę wewnątrz muszli i zniwelować ryzyko pocenia uszu w upalne dni? Postaw na Genesis Toron EP02 – materiałowe nauszniki wykonane z miękkiej pianki memory foam dopasowującej się do kształtu głowy. Ich wierzchnia warstwa wykonana z delikatnego materiału to gwarancja maksymalnego komfortu w kontakcie ze skórą oraz jeszcze lepszej wentylacji. A to jeszcze nie wszystko.

 

image

ZMIEŃ BRZMIENIE W KILKA SEKUND

Za dużo basu? Użyj tekstylnych padów Genesis Toron EP02 i zmień brzmienie zestawu w mniej niż minutę. W przeciwieństwie do skóropodobnych bądź hybrydowych nauszników uwydatniających tony niskie, tekstylne nauszniki pozwolą wygładzić brzmienie, dopasowując dźwięk do Twoich własnych preferencji.

 

image

NIE TYLKO TORON 531 i 301

Szukasz nowych padów do słuchawek? Choć nauszniki EP02 stworzyliśmy z myślą o Genesis Toron 531 i 301, to ich montaż jest możliwy także na wielu innych słuchawkach. Wystarczy, że zmierzysz swoje stare nauszniki lub wielkość muszli i porównasz je z wymiarami przedstawionymi powyżej. Ich elastyczność sprawia, że nie musisz przejmować się milimetrowymi odchyleniami. Z łatwością dopasują się do Twojego modelu.

 

image