• PLECAK DO LAPTOPA GENESIS PALLAD 550 CZARNY 15.6"/17.3"

Symbol: Z30493
214.92
214.92
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969426618

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Genesis Pallad 550 to plecak dla wszystkich wytrawnych graczy, którzy często podróżują. Wykonany w oparciu o nowoczesne wzornictwo jest zgodny z wymogami każdego profesjonalnego gracza. Specjalnie zaprojektowany do transportu gamingowego sprzętu, wyposażony w wystarczająco dużo przestrzeni dla 17,3" laptopa wraz ze wszystkimi akcesoriami. Wyróżnij się z tłumu i chroń cały swój sprzęt dzięki plecakowi, który podkreśli Twój gamingowy charakter.

Banner
Banner

PRZESTRONNE I PRZEMYŚLANE WNĘTRZE

Przestronne wnętrze plecaka pozwala na przeniesienie laptopa o przekątnej do 17.3" oraz wszystkich potrzebnych akcesoriów. Wyjątkowo trwała i sztywna konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo przenoszonego sprzętu, spełniając Twoje oczekiwania.

Banner

KONSTRUKCJA OCHRONNA

Korpus plecaka został wykonany z wytrzymałych tkanin zapewniając ochronę przed wodą i zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Tylny panel plecaka pokryty został siatką, a specjalne kanały przepływu powietrza poprawiają komfort noszenia szczególnie w upalne dni.

Banner

TAKTYCZNE UŁATWIENIA

Odpowiednia kieszeń na każde urządzenie i każdą sytuację. Główna komora wyróżnia się licznymi dedykowanymi kieszeniami: na myszkę, podkładkę, powerbank oraz różne peryferia i słuchawki. Natomiast przedni panel wyposażony został w organizer na akcesoria biurowe, klucze, czy pendrive. Zapełnij wszystkie i wykorzystaj pełen potencjał swojego nowego plecaka.

Banner

W TWOIM ZASIĘGU

Poza miejscem na Twój gamingowy sprzęt, Genesis Pallad 550 wyposażono w wiele kieszeni na pozostałe akcesoria. Specjalna usztywniona kieszeń ochronna pozwoli przechować delikatne wyposażenie, takie jak np. okulary przeciwsłoneczne. W czterech bocznych przechowasz butelki z wodą lub rzeczy, do których potrzebujesz szybkiego dostępu, z kolei dodatkowa boczna została zaprojektowana z myślą o Twoim smartfonie, umożliwiając przy tym przepuszczenia kabli na zewnątrz i do wewnątrz plecaka.

Banner

NOŚ, JAK CHCESZ

Pallad 550 zapewnia maksymalną wygodę noszenia. Regulowane szelki pozwolą na dostosowanie plecaka do kształtu Twojego ciała. Co więcej, zostały one wyposażone w specjalne odblaski, które zwiększają poziom bezpieczeństwa po zmroku. Nie bez znaczenia jest też wytrzymała rączka umieszczona w szczytowym punkcie plecaka.

image