• PODKŁADKA POD MYSZ GENESIS BORON 500 XXL RGB LOGO 800X400MM

Symbol: Z33615
107.89
107.89
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969443837

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Chcesz poprawić swoje osiągi w szybkich grach? Genesis Boron 500 XXL RGB może Ci w tym pomóc. Poznaj podkładkę z powierzchnią „speed” gwarantującą pełną swobodę ruchów. A to jeszcze nie wszystko. Wkomponuj ją w swoje stanowisko dzięki krawędziowemu podświetleniu RGB z 12 trybami i ciesz się rozgrywką na najwyższym poziomie.

image
image

SZYBKO, SZYBCIEJ, GENESIS BORON 500 XXL RGB

Wiemyże w szybkich grach FPS oczekujesz błyskawicznej reakcji, bo to dzięki niej jesteś w stanie zdominować przeciwnika. Tworząc Genesis Boron 500 XXL wiedzieliśmy, że każda milisekunda ma znaczenie, dlatego wyposażyliśmy ją w powierzchnię typu „speed”. Wytrzymały splot materiału zapewni jeszcze szybszy ślizg Twojej myszy oraz przewagę nad przeciwnikiem. Nie musisz też martwić się o niekontrolowane przesuwanie podkładki. O pełną stabilność bez względu na rodzaj blatu zadba przeciwpoślizgowa guma umieszczona na spodzie.

 

image

PRZESTRZEŃ, KTÓRĄ POKOCHASZ

Jedna podkładka, wszystkie akcesoria. Dzięki wymiarom Genesis Boron 500 XXL RGB (800 x 400 x 4 mm) z łatwością zmieścisz na jej powierzchni zarówno słuchawki, klawiaturę, jak i mysz. Duża przestrzeń przypadnie Ci do gustu szczególnie, jeśli korzystasz z niskich ustawień czułości. W takim przypadku duża ilość miejsca na mysz = lepsza kontrola.

 

image

WKOMPONUJ JĄ W SWOJE STANOWISKO

Czarna, gładka powierzchnia pozbawiona dodatkowej grafiki szczególnie dobrze sprawdzi się na blacie graczy ceniących minimalizm. We wkomponowaniu Genesis Boron 500 XXL RGB pomoże Ci podświetlenie RGB, które umieściliśmy na jej krawędziach. Wybierz jeden z 12 trybów podświetlenia, a wszystko to bez instalacji jakiejkolwiek aplikacji sterującej. Nie musisz przejmować się też długością przewodu. Jego długość pozwoli Ci na swobodne podłączenie podkładki do komputera.

 

image

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ

Nieważne, z jakiej myszy korzystasz. Optyczna czy laserowa, ślizgacze teflonowe, czy też metalowe – Genesis Boron 500 XXL RGB pozwoli Ci wykrzesać maksymalne wartości przyspieszenia każdej z nich. Postaw na Genesis Boron 500 XXL RGB i reaguj szybciej. 

 

image