• PODKŁADKA POD MYSZ GENESIS POLON 200 L 400X330MM

Symbol: Z32215
43.17
43.17
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969435184

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Większa kontrola nad kursorem to lepsze rezultaty w trakcie rozgrywki. Poznaj Genesis Polon 200 L - podkładkę, która dzięki swojej powierzchni pozwoli Ci działać jeszcze precyzyjniej. Jej gumowy, antypoślizgowy spód zapobiegnie przemieszczaniu się maty nawet w trakcie szybkich ruchów, a wymiary 400 x 330 x 3 mm zagwarantują swobodę ruchów nawet graczom „low-sense".

image
image

GDY LICZY SIĘ PRECYZJA

Szukasz podkładki, która pozwoli zapanować nad błyskawicznymi ruchami i poprawi Twoją precyzję? Do stworzenia powierzchni Polon 200 L wykorzystaliśmy grubszy splot materiału, który na dodatek stawia większy opór ślizgaczom urządzenia. W praktyce oznacza to wolniejszy, kontrolowany ślizg myszy, który pozytywnie przełoży się na Twoją precyzję. Chcesz poprawić swoją celność? Teraz to możliwe.

image

IDEALNA DLA FANÓW NISKIEGO DPI

Podkładki z mniej gładką powierzchnią wybierane są przez fanów niskich DPI. Takie ustawienia gwarantują skuteczniejszą rozgrywkę i wykonywanie dokładniejszych ruchów. Nie jest to jednak możliwe bez odpowiednich wymiarów maty. Z Genesis Polon 200 L nie musisz się o to martwić. Wymiary 400 x 330 x 3 mm zapewnią Ci swobodę działania.

image

JAKOŚĆ, NA KTÓRĄ MOŻESZ LICZYĆ

Masz dość strzępiącego się materiału? Dokładnie zabezpieczyliśmy krawędzie Genesis Polon 200 L. Swoją wytrzymałość zawdzięcza specjalnemu obszyciu. Zadbaliśmy również o spód maty. Jest on pokryty antypoślizgowym materiałem, który zapobiegnie przemieszczaniu się podkładki bez względu na powierzchnię.

image

KLASYCZNY DESIGN

Genesis Polon 200 L to podkładka, która doskonale wkomponuje się w każde stanowisko. Na co dzień może służyć jako niezawodna mata myszy biurowej, aby wieczorami zamienić się w nieodłączny element stanowiska zapalonego gracza. Wybór należy do Ciebie.

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ

Nie musisz obawiać się o kompatybilność swojej najnowszej myszy. Polon 200 L to podkładka w pełni kompatybilna zarówno z nowoczesnymi sensorami optycznymi, jak i czujnikami laserowymi. Bez względu na to, z której myszy korzystasz, możesz mieć pewność, że Polon 200 L uwolni jej pełen potencjał.

image
image