• PODKŁADKA POD MYSZ GENESIS PROMO - PUMP UP THE GAME 250X210MM

Symbol: Z32378
10.79
10.79
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969435245

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Genesis Pump Up The Game to podkładka, której nie może zabraknąć na biurku prawdziwego fana marki Genesis. Oprócz gładkiego, wykonanego z wysokiej jakości tkaniny wierzchu model ten wyróżnia się oryginalną grafiką, która ożywi przestrzeń każdego gracza.

image
image

WKOMPONUJ JĄ W SWOJE STANOWISKO

Genesis Pump Up The Game to podkładka, która pozytywnie zaskakuje nie tylko właściwościami, ale i wzornictwem. Wysokiej jakości grafika sprawia, że model ten jest idealnym wyborem dla fanów marki, ale i użytkowników, którzy chcieliby zbudować wyróżniające się, gamingowe stanowisko i ożywić przestrzeń wokół siebie. W twoich żyłach płynie gaming? Wyraź to dzięki Genesis Pump Up The Game.

image

POCZUJ KAŻDY RUCH

Chcesz osiągnąć większą precyzję śledzenia? Zapomnij o nowej myszy. Warstwę wierzchnią Genesis Pump Up The Game stworzono z dobrej jakości tkaniny, która pozwala wykorzystać pełen potencjał każdego sensora, ale też zredukować do minimum tarcie ślizgaczy o powierzchnię. Dzięki temu możesz liczyć na przyjemny ślizg, a wszystko to przy zachowaniu maksymalnej precyzji.

image

PODKŁADKA NA SWOIM MIEJSCU

Wiemy, jak denerwujące może być samoczynne przemieszczanie się podkładki podczas szybkich ruchów. Aby do tego nie dopuścić, na spodzie Genesis Pump Up The Game zastosowano gumę o właściwościach przeciwpoślizgowych. Dzięki temu masz pewność, że nawet najbardziej dynamiczne ruchy nie przesuną podkładki, a Ty zachowasz pełną kontrolę nad sytuacją.

OPTYMALNE WYMIARY

Sądzisz, że podkładka nie może zabierać za dużo miejsca, ale powinna być funkcjonalna? Taka jest właśnie Genesis Pump Up The Game. Jej wymiary to 250 x 210 x 2,5 mm. Niski profil podkładki dba o komfort użytkowania. Dzięki niemu możesz zapomnieć o nienaturalnym ułożeniu dłoni i bólu związanym z jej krzywieniem.

image
image

BEZPROBLEMOWA WSPÓŁPRACA Z KAŻDYM SENSOREM

Genesis Pump Up The Game to podkładka, która zapewni bezproblemowe działanie zarówno myszkom laserowym, jak i optycznym. Nie musisz więc wymieniać myszy. Bez względu na to, jakim urządzeniem dysponujesz, mata od Genesis pomoże Ci wnieść Twoją rozgrywkę na wyższy poziom.

image