• PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD LAPTOPA GENESIS OXID 260 15.6-17.3" Z 4 WENTYLATORAMI, PODŚWIETLENIE, 2 USB

Symbol: Z33418
128.52
128.52
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969443257

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

POZNAJ GENESIS OXID 260

O przegrzanie laptopa nietrudno, jeśli gra się w nowe i wymagające gry wideo. Z pomocą nagrzanym maszynom gamingowym przychodzi podstawka chłodząca Genesis Oxid 260. Od swojej poprzedniczki - świetnie przyjętego modelu Oxid 250 - jest wydajniejsza i posiada więcej stopni regulacji kąta nachylenia. Jej nowoczesny, autorski wygląd będzie natomiast świetnym uzupełnieniem dla każdego stanowiska fanów wirtualnej rozrywki.

image
image

ZADBAJ O TEMPERATURĘ SWOJEGO SPRZĘTU

Genesis Oxid 260 został zaprojektowany z myślą o laptopach z przekątną do 17,3". Efektywniejszą cyrkulację powietrza zapewnia metalowy panel z otworami na froncie, a gumowa podpórka u podstawy zabezpieczy Twój mobilny komputer, uniemożliwiając mu ślizganie się na powierzchni podstawki i zabezpieczając go przed przypadkowym upadkiem.

image

WYDAJNE WENTYLATORY

Za wydajne chłodzenie w podkładce Genesis Oxid 260 odpowiadają cztery duże wentylatory. Ich rozmieszczenie gwarantuje równomierne chłodzenie użytkowanego laptopa - a w zależności od intensywności pracy i nagrzewania się sprzętu możesz przyspieszyć lub zwolnić szybkość ich obrotów.

image

NOWOCZESNY WYGLĄD

Oxid 260 nie tylko dobrze chłodzi laptopa, ale także świetnie wygląda. Gamingowy charakter uwypuklony jest przez agresywnie ścięte linie konstrukcji oraz podświetlone na czerwono wentylatory. Podkładka ta doskonale podkreśli nowoczesny charakter Twojego stanowiska.

image

WBUDOWANY HUB USB

Nie martw się o zajęty przez podstawkę port USB. Genesis Oxid 260 posiada dodatkowy port USB-A, dlatego podłączenie chłodzącego akcesorium do laptopa nie zmniejszy ograniczonej ilości posiadanych gniazd.

8 POZIOMÓW NACHYLENIA

W przeciwieństwie do poprzedniej podstawki, w Oxid 260 możesz wybrać jeden nie z czterech, a aż ośmiu poziomów regulacji kąta nachylenia konstrukcji. Oznacza to, że będziesz mógł dopasować ustawienie laptopa do własnych preferencji - aby wielogodzinna praca była nie tylko efektywna, ale także komfortowa.

image
image