• PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD LAPTOPA GENESIS OXID 550 15.6-17.3" Z 5 WENTYLATORAMI, PODŚWIETLENIE, 1 USB

Symbol: Z27781
193.32
193.32
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969417883

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

POSTAW NA WYDAJNOŚĆ Z GENESIS OXID 550

Długie wieczorne gamingowe sesje powodują przegrzanie Twojego sprzętu, a to uniemożliwia Ci dalszą zabawę? Podstawka chłodząca Genesis Oxid 550 nie tylko ostudzi podzespoły Twojego laptopa, ale też zaskoczy stylistyką i czerwonym oświetleniem, które wyróżni każde stanowisko.

image

NISKA TEMPERATURA? TO MOŻLIWE

Podstawka Genesis Oxid 550 zaprojektowano dla laptopów o przekątnej do 17.3”. Tak duże modele mogą bezpiecznie spocząć na jej powierzchni dzięki dodatkowym gumowym zabezpieczeniom. Zapobiegają one ślizganiu się laptopa oraz niechcianemu upadkowi.

image

5 WYDAJNYCH WENTYLATORÓW

System chłodzenia Oxid 550 opiera się na czterech mniejszych wentylatorach wyprowadzających ciepłe powietrze spod laptopa i jednym dużym wentylatorze doprowadzającym chłodne powietrze. Dzięki rozmieszczeniu ich na całej powierzchni, Twój laptop chłodzony jest równomiernie. Pomaga w tym również przedni, aluminiowy panel, który sprzyja odpowiedniej wentylacji.

image

TELEFON ZAWSZE POD RĘKĄ

Genesis Oxid 550 wyposażono w demontowalny uchwyt do telefonu, który można zamontować z prawej lub lewej strony podstawki. Jeśli więc zechcesz pozostać w kontakcie ze światem w trakcie rozgrywki, bądź śledzić istotne informacje, Twój telefon zawsze będzie pod ręką.    

image

5 POZIOMÓW KĄTA NACHYLENIA

Oxid 550 to też ergonomia. Pięć poziomów regulacji kąta nachylenia daje Ci możliwość ustawienia laptopa w pozycji najwygodniejszej dla siebie. Umieszczenie sprzętu na odpowiedniej wysokości odciąży kark, zniweluje zmęczenie wzroku i pozwoli utrzymać odpowiednią postawę przez długie godziny.

image
image

UNIKALNY DESIGN

Funkcjonalność to nie wszystko. Podstawka Oxid 550 to także świetny design. Czarne i czerwone elementy nadają jej agresywnego wyglądu. Nie zabrało też podświetlenia wentylatorów, dzięki któremu Oxid 550 będzie prezentować się na Twoim biurku wyjątkowo.

image