• PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD LAPTOPA GENESIS OXID 850 RGB 15.6"-17.3" Z 5 WENTYLATORAMI, PODŚWIETLENIE

Symbol: Z31862
214.80
214.80
szt.
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969432534

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

 

Oxid 850 to podstawka chłodząca dedykowana laptopom o przekątnej do 17,3", która zadba o odpowiednią temperaturę urządzenia podczas gorących sesji gamingowych. Jej składane nóżki pozwolą zwiększyć ergonomię pracy, a efektowne podświetlenie RGB głównego wentylatora będzie idealnym dopełnieniem każdego stylowego pokoju gracza.

image
image

PIĘĆ WENTYLATORÓW

Podstawkę wyposażono w wydajny i bezpieczny system chłodzenia oparty na czterech mniejszych wentylatorach, które wyprowadzają ciepłe powietrze spod laptopa i jednym głównym wentylatorze, który doprowadza powietrze zimne. Odpowiednie umiejscowienie wentylatorów zapewnia niezwykle skuteczne chłodzenie, a trzystopniowa regulacja prędkości ich obrotów pozwoli odpowiednio obniżyć temperaturę laptopa, nawet podczas najbardziej zaciekłej batalii.

 

image

ERGONOMICZNA PRACA

Podstawka posiada aż sześciostopniową regulację kąta nachylenia, która pozwoli idealnie dopasować jej ustawienie do indywidualnych preferencji gracza. Zapewnij sobie najlepsze odczucia podczas rozgrywki i graj na własnych zasadach!

 

image

SKŁADANE NÓŻKI

Oxid 850 to wyjątkowa podstawka wzbogacona o składane nóżki umożliwiające szybką zmianę wysokości położenia laptopa. Dzięki temu możesz zadbać o ergonomiczną pozycję i ustawić ekran na wysokości swojego wzroku. Nie pozwól sobie na bóle karku i zmęczenie oczu po długiej sesji gamingowej. Postaw na komfort z Oxid 850!

 

image

EFEKTOWNE PODŚWIETLENIE

Oxid 850 to nie tylko efektywne chłodzenie, ale także imponujący design. Dzięki intensywnemu podświetleniu RGB głównego wentylatora możesz mieć pewność, że podstawka doda Twojemu stanowisku wyjątkowego, gamingowego charakteru.

 

image

WBUDOWANY HUB USB

Dla zapewnienia maksymalnej funkcjonalności, Oxid 850 wzbogacono o dwa porty USB 2.0. Jeden służy do zasilania podstawki, a drugi umożliwi podłączenie dodatkowych urządzeń, aby mieć pod ręką zawsze to, co najpotrzebniejsze.

 

image