• SŁUCHAWKI NAUSZNE GENESIS NEON 613 RGB Z MIKROFONEM PODŚWIETLENIE BIAŁE

Symbol: Z33490
160.92
160.92
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969443431

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Światło lub mrok, rozmowa lub cisza. Ty zdecyduj

Neon 613 to przewodowe słuchawki zaprojektowane z myślą o graczach, którzy preferują solidne wykonanie gamingowych akcesoriów, dobrą jakość dźwięku oraz opcjonalne podświetlenie RGB. Brzmienie typu V faworyzuje tony niskie i wysokie, ale przywiązaliśmy uwagę do tego, aby podbicie było delikatne i szerokie. Dzięki temu Neon 613 nie przesłonią basem dźwięków istotnych dla wirtualnej rozgrywki – jak np. kroków, przeładowania broni czy używania specjalnych umiejętności. Jest to więc świetny wybór dla lubiących rywalizację.

image

Eleganckie podświetlenie

Słuchawki Neon 613 spodobają się też miłośnikom minimalistycznego designu, dla których większość modeli dostępnych na rynku charakteryzuje się zbyt intensywnym i rzucającym się w oczy podświetleniem RGB. Zamiast tego Neon 613 posiada cienki, podświetlony okrąg obwodu muszli, który idealnie komponuje się z nieskazitelną bielą – to kolor pozostałych elementów słuchawek. Elegancki wygląd przypomina o gamingowych korzeniach tego urządzenia.

image

Wysoka jakość dźwięku

Neon 613 wyposażone zostały w wysokiej jakości przetworniki 50 mm, oferujące szerokie pasmo przenoszenia na poziomie 20 – 20 000 Hz. Słuchawki te są więc świetnym wyborem nie tylko dla graczy, którzy usłyszą każdy ruch czającego się w ukryciu przeciwnika, ale także dla miłośników słuchania dobrej muzyki. Skorzystaj z nich tak, jak lubisz.

image

Swobodna komunikacja

Komunikacja jest jednym z najistotniejszych elementów działania drużynowego – zarówno w pracy, jak i podczas grania. Mikrofon pojemnościowy o paśmie przenoszenia od 10 do 10 000 Hz pozwoli Ci na wyraźne i precyzyjne informowanie członków zespołu o aktualnej sytuacji, nie tylko na polu walki. Pracując czy grając – komunikuj się ze swoim zespołem, aby osiągnąć sukces.

image
image

Wygodne nauszniki

Podczas wielogodzinnych sesji przed komputerem naprawdę ważna jest wygoda użytkowania słuchawek. Neon 613 oferują komfort nawet długotrwałych rozgrywek – to zasługa elastycznego pałąka, który dopasuje się do kształtu Twojej głowy oraz pokaźnych muszli pokrytych eko-skórą. To gwarancja, że Twój apetyt na sukces będzie rósł po każdym zwycięstwie w rywalizacji z innymi graczami.

image

Sterowanie dźwiękiem i światłem

W razie potrzeby możesz jednak błyskawicznie wyłączyć podświetlenie LED lub mikrofon za pośrednictwem przełączników na przewodzie. Głośność słuchawek zmienisz natomiast bezpośrednio na jednym z nauszników.

image
image

Podłącz się do świata dobrego dźwięku

Ze słuchawek skorzystasz podłączając je do komputera za pośrednictwem kabla o długości 2,2 m (w komplecie znajdziesz też rozdzielacz). To wystarczy, aby swobodnie używać Neon 613 – bez obaw, że zbyt gwałtownym ruchem głowy odłączysz urządzenie od komputera lub innego sprzętu, na którym grasz. Włączenie podświetlenia wymaga też podłączenia słuchawek poprzez kabel USB.

image