• SŁUCHAWKI NAUSZNE GENESIS RADON 210 7.1 Z MIKROFONEM CZARNO-CZERWONE USB

Symbol: Z32712
107.88
107.88
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność powyżej 100szt
EAN 5901969437331

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

POZNAJ RADON 210 Z DŹWIĘKIEM 7.1

Słuchawki z wysoką jakością dźwięku przestrzennego 7.1 to idealne rozwiązanie dla wymagających graczy. Poza tym Radon 210 charakteryzuje się wysoką wygodą użytkowania oraz świetnym designem. Wejdź na nowy poziom własnych umiejętności i odkryj gry na nowo!

image

KARTA DŹWIĘKOWA 7.1

Słuchawki zostały wyposażone w wysokiej jakości przetworniki 40mm, które z kartą dźwiękową 7.1 gwarantują zupełnie nowe wrażenia audio podczas dynamicznych rozgrywek – niezależnie czy grasz solo, czy też bierzesz udział w online’owych potyczkach. Połączenie nieskazitelnej czystości dźwięku oraz idealnego pozycjonowania są gwarancją najlepszych rezultatów w wymagających grach.

image

ZACHWYCAJĄCY DESIGN Z LED

Charakterystyczne, czerwone elementy słuchawek z podświetleniem LED zachwycą nie tylko Ciebie, ale również Twoje otoczenie. Dzięki słuchawkom Radon 210 będziesz nie tylko grał, jak zawodowiec, ale również tak wyglądał.

image

WYGODNE GRANIE PRZEZ WIELE GODZIN

Aby być najlepszym graczem, musisz poświęcić wiele czasu na treningi. Wielogodzinne granie ze słuchawkami na uszach może być jednak komfortowe. Słuchawki Radon 210 posiadają miękkie nauszniki i gąbkę na pałąku, więc nie obciążają głowy.

image

USŁYSZĄ CIĘ WYRAŹNIE

Słuchawki wyposażone zostały w zaawansowany mikrofon. Zapewni on krystaliczny i odpowiednio głośny głos w wirtualnych światach. Z Radon 210 masz gwarancję, że każda komenda głosowa zostanie zrozumiana przez Twoich kolegów z drużyny.

image

SOLIDNA KONSTRUKCJA Z KABLEM TEKSTYLNYM

Do produkcji słuchawek Radon 210 użyte zostały wysokiej jakości materiały, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas ich użytkowania. Solidny pałąk i nauszniki wspólnie z wytrzymałym, odpornym na uszkodzenia kablem tekstylnym gwarantują bezawaryjne funkcjonowanie słuchawek przez wiele lat.

image
image

PEŁNA KONTROLA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Ty decydujesz jak grać, aby robić to efektywnie. Dostosuj funkcjonalności do panujących warunków. Na przewodzie słuchawek Radon 210 znajduje się pilot, którym nie tylko wyregulujesz głośność, ale i natychmiastowo wyłączysz swój mikrofon – gdy np. będziesz potrzebował zadzwonić lub porozmawiać z domownikami.

KOMPATYBILNE Z PS4 ORAZ SWITCH

Słuchawki są gotowe do pracy wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Radon 210 jest kompatybilny nie tylko z komputerem, ale także PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jeden sprzęt posłuży Ci przy różnych okazjach.

image
image