• SŁUCHAWKI NAUSZNE GENESIS RADON 800 7.1 Z MIKROFONEM PODŚWIETLENIE CZARNE USB (PO TESTACH)

Symbol: Z31374PT
225.72
225.72
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Dostępność poniżej 20szt
EAN Z31374PT

Zamówienia telefoniczne 85 742 23 03

Banner

Dobre brzmienie, wygoda i funkcjonalność, a wszystko to zamknięte w jednej, superlekkiej konstrukcji. Poznaj Genesis Radon 800 - wokółuszne słuchawki dla graczy, które ważą zaledwie 179 gramów. Korzystaj z funkcjonalności regulacji głośności, wyciszania mikrofonu. Dopasuj je do siebie dzięki dodatkowym nausznikom i ciesz się wygodą przez długie godziny. Gustowne podświetlenie? Zaskocz nim każdego, kto ujrzy Twoje stanowisko. To właśnie Radon 800.

image

JEDNE, ABY WSZYSTKIMI RZĄDZIĆ

Genesis Radon 800 to zamknięte słuchawki, które pozwolą Ci zagłębić się w świat gry. Wszystko to dzięki 40 mm przetwornikom zestrojonym tak, abyś usłyszał każdy detal. Bez względu na to, czy pasjonują Cię przygody w otwartym świecie, czy też dynamiczna wymiana ognia na polach wirtualnych bitew - Genesis Radon 800 sprawdzą się w każdym scenariuszu.

image

LEKKIE JAK PIÓRKO

Tak wygodne, że możesz zapomnieć, że masz je na głowie. Z superlekką konstrukcją Genesis Radon 800 to możliwe. Waga podłączonych przewodem 3,5 mm słuchawek z materiałowymi nausznikami to zaledwie 179 gramów. W połączeniu z doskonałą wentylacją gwarantuje to wielogodzinne sesje bez uciążliwego bólu. Tak lekki zestaw słuchawkowy to zbawienie dla Twojej głowy.

image

ODPINAJ I GRAJ, NA CZYM ZECHCESZ

Chcesz podłączyć zestaw do smartfona i udać się na relaksujący spacer po długiej rozgrywce? A może masz ochotę zagrać w ulubiony tytuł na przenośnej konsoli? Z Radon 800 zrobisz to bez trudu. Dzięki odpinanemu przewodowi zamienisz je w wygodne słuchawki stereo o dobrym i uniwersalnym brzmieniu. Wyjątkiem nie jest również mikrofon. Odepnij go i umieść słuchawki w dołączonym do zestawu woreczku. Pozwoli to uniknąć uszkodzeń mechanicznych i sprawi, że ich transport stanie się prosty, jak nigdy dotąd.

image

WSZYSTKO POD RĘKĄ

Z Genesis Radon 800 wszystko wydaje się proste. Nie musisz tracić koncentracji, aby wyregulować głośność lub wyciszyć mikrofon. Dzięki wbudowanym w muszlę elementom zrobisz to w ułamek sekundy. Skup się na grze i zapomnij o dedykowanych skrótach klawiszowych, które oderwą Twój wzrok od ekranu.

image

MIKROFON, KTÓRY CIĘ NIE ZWIEDZIE

Mikrofon to niezbędny element w zestawie słuchawkowym dla gracza. Nie każdy dobrze sprawdzi się w trakcie rozgrywki. Wybierając Genesis Radon 800 możesz mieć pewność, że przekazywane przez Ciebie komunikaty będą wyraźne, pozbawione zniekształceń, a drużynowa kooperacja udana, jak nigdy dotąd.

image

DODATKOWE NAUSZNIKI W ZESTAWIE

Zależy Ci na wygodzie? Dzięki dodatkowym, dołączonym do zestawu nausznikom wykonanym z materiału dopasujesz Genesis Radon 800 do swoich upodobań. Wybieraj pomiędzy doskonałą izolacją a szerszą i bardziej napowietrzoną przestrzenią - odkryj zalety jednej i drugiej.

image
image

REJESTRUJ DŹWIĘK Z KAŻDEGO KIERUNKU

Brzmienie stereo to dla Ciebie za mało i szukasz sposobów na poczucie prawdziwej przestrzeni? Zestaw Genesis Radon 800 umożliwi Ci aktywację dźwięku przestrzennego 7.1. Usłysz detale docierające do Ciebie z każdego miejsca i bądź krok przed przeciwnikiem.

ZACHWYĆ KAŻDEGO

Gustowne podświetlenie LED gwarantuje, że zestaw Genesis Radon 800 z łatwością wkomponujesz w swoje stanowisko.

image
image